1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra ze wstecznej, kilka pytań.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Curian666, Styczeń 5, 2017.

1. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Widzę że na liście wstecznej jest gra RAGE, jednak do kupienia jej nie ma na sklepie ktoś wie dlaczego ??.
    Czy jak kupić pudełko z X360, to muszę instalować każdą jedną płytkę, czy nie wkładam jedną i 23Gb mi instaluję z XBL ??. NO i podczas grania będę musiał zmieniać płytki 1,2,3 ??.

Chciałem kupić cyfrowo bo tak wygodniej, ale nie wiem jaka była cena kiedyś. No i czy wersja XO różni się czymś od X360, np: że mniej się tekstur dogrywa albo coś ??.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1858
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak na logikę to wystarczy płyta do gry bo przecież nie instaluje się gry z płyt a tylko weryfikuje licencję z niej a dane są pobierane z serwera.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak chcesz to Ci sprawdze jak wygląda instalacja, bo mam Rage w domu, ale grać w to nie bede, bo nie mam czasu żeby sprawdzać jak z przekładaniem płyt :p

5. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    361
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Akurat Rage we wstecznej na X1 wymaga płyty w napędzie. Po pierwsze, by faktycznie ściągnąć dane (z tego co pamiętam, to do ściągnięcia danych potrzeba tylko płyta 1) , po drugie by odpalić grę. Też chciałem wersję cyfrową, ale w tym przypadku pozostaje tylko wersja płytowa (wyrwałem za ok. 20 pln z wysyłką). A czy trzeba zmieniać płyty? Nie wiem, ale nawet jeśli tak jak było to na X360, to raptem chyba 2 razy, także bez przesady..a gra miodna, przeszedłem dwa razy z dodatkiem The Scorches.

6. krzys1190

Polubienia:
    1858
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każda gra wymaga płyty ponieważ płyta to licencja.

7. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    361
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Każda gra we wstecznej wymaga płyty? Chyba nie do końca. Owszem, mam dwie które tego wymagają (Rage i Kane & Lynch 2: Dog Days), ale też takie, które tego nie potrzebują. No chyba, że Cię źle zrozumiałem. Ehh..jak skończę malowaniu chaty, to trzeba pograć troszkę w Rage, bo to zacna gra.

Ostatnia edycja: Styczeń 6, 2017
  8. kuleczka91

Polubienia:
    2216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każda gra, którą masz tylko na płycie. Logiczne że do cyfry nie trzeba ;p

9. krzys1190

Polubienia:
    1858
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jak to sobie niby wyobrażasz, bierzesz od kolegi płyty z grami, instalujesz, jemu oddajesz płyty i co grasz za darmo ?

10. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzięki za odpowiedzi. A jak wypada sprawa z edycją Anarchy Edition ?? , wszystkie DLC są na płytkach ?? to jest takie GOTY ??.
    Fajnie że wkładam tylko DVD1 i pobiera mi 23Gb.
    No a ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi dotyczącego Doczytywania tekstur, wiem że na X360 było to cholernie upierdliwe. No i jak pobieramy licencję czyli grę to chyba już zaktualizowaną prawda.

Zastanawia mnie czemu na XBL nie ma tej gry do kupienia.

11. kuleczka91

Polubienia:
    2216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie dlc, a raczej te popierdółki nie są na płytach, a w formie kodu, bo akurat mam tą edycję. Musiałbyś mieć szczęście trafić na tą edycję gdzie te kody nie są wykorzystane. Są dwa. Jeden to: Fists of Rage, Double Barrel Shotgun, Rat Rod Buggy i Crimson Elite Armor. Drugi kod: The Wasteland Sewer Missions. Ten pierwszy pamiętam, że wbijałam, bo trafiłam na aktualny kod, ale drugiego nie pamiętam czy mam go ja czy jednak ktoś przedemną wykorzystał. Gry pewnie nie ma do kupienia, bo pewnie stało się z nią tak samo jak z Forzą Horizon, że MS już wycofał ją ze sklepu, jednak pobrać grę idzie kto ma płytę/cyfrę na koncie :p

12. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A nie wie ktoś jak wypada X360 wersja a wersja na XO ?? została coś poprawiona może, np: że mniej się tekstury doczytują ??.

13. mastahkillah77

mastahkillah77 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gry ze wsteczne odpalają sie na xo przez emulacje to nie jest remaster ani ulepszona wersja tylko ta sama gra, czasem coś dziala minimalnie lepiej jak choćby RDR

14. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie zawsze minimalnie lepiej, a to że jest to emu to wiem to dawien dawna. Jednak w niektórych wypadkach gry wyglądają ładniej i chodzą lepiej, a są też takie które działają gorzej.
    Stąd pytanie czy w RAGE zanikł jakoś częściowo problem z teksturami. No i też gry ze wstecznej posiadają najnowszy BUILD gry (po aktualizacjach)

Wczytywanie...

Poleć forum