1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kolek13, Kwiecień 23, 2010.

1. kolek13

kolek13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie napiszę, że specjalnie umieściłem ten temat w off-top, żeby nie zaśmiecać forum, ani nie łamać regulaminu.

Razem z kolegami postanowiliśmy zrobić nową grę Viva www ( na przeglądarkę )
    Nasz skład to na razie 3 doświadczone osoby, znające się na tym. Na razie jesteśmy w trakcie tworzenia gry. Ta gra jest robiona z myślą o graczach a nie o zarobkach...

Potrzebujemy waszej pomocy. Proszę w tym temacie pisać w jakiego rodzaju grę byście zagrali: średniowieczną, kosmiczną, sportową, życiową, fantastyczną, czy w jaką jeszcze chcielibyście pograć. To pytanie traktuje jako ankietę.

Poszukujemy również osoby do pomocy przy grze i stronie+forum.
    - osobę z milionami dobrych pomysłów na minute.
    - osobę znającą się na grafice komputerowej.
    - osobę znającą się na html, php lub c++
    - Osobę znającą się na tworzeniu gier viva www

Każda chęć pomocy mile widziana. Więcej informacji na GG: 7568477, lub na e-mailu: Macieks10@o2.pl

Zachęcam do dyskusji na temat nowej gry. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    proponuję grę życiową-rpg,gdzie od Twoich narodzin podejmujesz decyzje a one wpływają na to kim się staniesz i w jaki sposób zakończysz rozgrywkę-życie. nie żadne miecze magia i wojownicy. tylko naprawdę dobra historia którą sam stworzysz, sam podejmiesz decyzję czy pójdziesz z dziewczyną na romantyczną kolację i nawiążesz nową znajomość która zaowocuje w przyszłości w małżeństwo ,a może tylko przelotny romans? czy może z kumplami na mecz , potem na piwko gdzie wdasz się w bójkę i popadniesz w konflikt z prawem.Sam wybierz do jakiej szkoły pójdziesz po skończeniu podstawówki, czy może nie pójdziesz i wyjedziesz na daleki wschód gdzie zostaniesz zauwazxony i zwerbowany do tajnej organizacji zajmującej się likwidajcą niewygodnych swiadków, a może skończysz prawo i zostaniesz docenianym prawnikiem ... ITD mam milion pomysłów i chetnie pomogę w tworzeniu gry jednak nie jestem mózgiem komputerowym moje gg 6351972<najczęściej w weekandy moge się udzielać>

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a ja bym proponował jakąś średniowieczną rpg-strategię z milionami itemów, zbroi, mieczy, czarów itd ale w widoku z góry, nie jak tibia
    coś jak pokemony

5. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    gier z mieczami jest pelno... szefol84 ma dobry pomysl... a wogole to wymysliliscie juz cos konkretnego?

Poleć forum