1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra :}

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wibrator, Wrzesień 7, 2010.

1. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema mam pytanie przymieżam się do zakupu gry lecz z tego co widzę z fotek jest w masakrycznym stanie pełno rys i mam do was pytanie czy jeśli pójdę do kuzyną z piratem tej gry zgram sobię na dysk twardy wersja pirata Pal a konsoli też pal oraz tak samo moja i kuzyna ;] i zakupie orginał a mam nie przerobiony to czy po urcuhomieniu będzie działać ta gra i doczytywać się z dysku ? a płyta podczas uruchomienia ? da się tak ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Da sie jesli kuzyn ma przerobiona konsole :D Bo oczywiscie pirata na nieprzerobionej nie zainstalujesz.

4. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie lepiej dorzucić kilka złotych i kupić już tą grę w godziwym stanie? A co jeśli Ci się znudzi, odinstalujesz a kiedyś znowu będziesz chciał pograć? Będziez znowu biegał? Oprócz tego, proszę, pamiętaj o interpunkcji, bo musiałem 2 razy to czytać, żeby zrozumieć.

5. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sory ale nie wiedziałem jak to napisąć :}
    to opowiem w waszym języku ...

YO YO KUZYN MA PRZEROBIONĄ KONSOLE YOU YOU A JA NIE ! :} YO YO I CZY ZAKUPIE GRE BO NIGDZIE NIE MOGE ZNALEŚĆ JEJ BO TYLKO ZNAJDUJE W US ALBO ENG Języku
    YO YO ORAZ KUZYN ORAZ JA MAM KONSOLE W PALU TAK SAMO PIRACKĄ GRĘ ORAZ ORGINAŁ TEŻ JEST YO YO TO CZY TA GRA URUCHOMI SIĘ ? WYKRYJE ŻE MAM ZAINSTALOWANĄ JĄ NA DYSKU ? YO YO WIĘCIE O CO CHODZI ? BO NIE CHCE ŻEBY NAGLE W POŁOWIE GRY BŁĄD WYWALIŁO TAK TO PŁYTA TYLKO DO WERYFIKACJI BĘDZIE POTRZEBNA LECZ MAM OBAWY CZY TO BĘDZIE DZIAŁAĆ YO YO YO :}
    strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach strach

ROZUMIECIE ?

Poleć forum