1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Graa się tnie dziwny problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Valerian, Styczeń 25, 2011.

1. Valerian

Valerian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem od wczoraj mam przeróbke ściągnołem sobie Naruto shippuuden ultimate ninja storm 2 i tuż przed 1 walką konsola się wycisza i nie czyta dalej płyty ;/ Nagrywane img burn obraz dobry wiele razy pytałem sie na różnych forach i mówili ,że ok. Nagrywane na płty Verbatim . Jest to o tyle dziwne ,że dochodze do 1 sceny gdzie bohaterowie rozmawiaja i właśnie nie zacina się cały czas w tym samym miejscu tylko róznie raz na początku raz pod koniec raz w środku jak grałem 1 raz to nawet udało mi się stoczyć walke i po niej bum lag ;/ z tego co obserwuje to laguje całą konsole ,na polecenia pada nie odpowiada wyjmowanie płyty nic nie da trzeba ją wyłączyć i włączyć ;/ Mam karte pamięc 256 chyba mb i mam wolne jeszcze jakieś 61mb może to być przyczyną ? Wątpie żeby to było nagranie bo tylko tam tnie może to być ta karta pamięci ? Bo tuz przed wlaką ma być save .

Obraz z abgx tej gry : [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    skasuj save i sprawdź

4. Valerian

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skasowałem pare saveów z innej gry jakieś 2mb razem i dalej tnie ;/ Tylko nigdy nie w tym samym miejscu :S Bohaterowie gadaja a tu nagle naped przestaje chodzić wycisza się jeszcze z 3 sec pochodzi bum lag konsola zlagowana ;/

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    a tak sie dzieje tylko na tej grze czy na innych tez?

6. Valerian

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Innych nie próbowałem bo przeróbke mam od wczoraj ;/ Teraz usunołem save z tej gry zagrałem od nowa i poszło troche dalej nie zacieło się odrazu po walce tylko chwile po niej tzn można było jeszcze gdzies przejsc

@edit Teraz mam save po walce ledwo sę rusze laser zwalnia i lag ;/

7. Nebeb

Nebeb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Moim zdaniem to płytka się gdzieś przerysowała albo błąd przy nagrywaniu np. potrząsnąłeś kompkiem jak nagrywałeś, sprawdź inne gry-najlepiej oryginalne i morze zainstaluj to gierkę na dysko morze coś pomorze. Musisz skombinować dysk do xbox i w tedy zainstalować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Nie trawie ludzi którzy grają na piratach, przez takich ludzi gry w Polsce są ********** drogie, w innych krajach gry można kupić za polowe naszej ceny
    trzeba inwestować w rozrywkę a nie jak by tu za darmo zagrać w zajebiszczą gierkę

8. Skovv

Skovv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Elbląg
    Popieram w 100%!!! Im mniej ludzi kupuje tym mniej opłaca się produkować a tym samym droższe :/

Wczytywanie...

Poleć forum