1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grać, czy nie grać o to jest pytanie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez magnaman, Październik 4, 2013.

1. magnaman

magnaman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich miłośników xboxa. Jestem magnaman i również jesteś posiadaczem konsoli xbox 360. Do rzeczy. Kupiłem swojego xboxa na allegro rok, temu była to wersja powystawowa i kosztowała mnie jedynie 150 zł ze wszystkim poza padem, którego dokupiłem sobie osobno. Nie miałem nigdy z nią problemów, w sumie grywałem rzadko i tylko w cztery gry GOW I, Fallout 3 i GTA IV no i właśnie ostatnio kupiłem sobie GTA V ( paradoksem jest to, że za grę wydałem więcej niż za konsolę.) Nie mogę zainstalować gry na dysku. Instaluję, a w pewnym momencie xbox wyświetla mi informację o niemożności zainstalowania gry, prawdopodobnie płyta jest zabrudzona lub porysowana. Próbowałem kilka razy i za każdym razem to samo. Wziąłem swoje GTA V i zaniosłem do kolegi, ponieważ myślałem, że może to wina płyty, u kolegi gra zainstalowała się bez problemu. W sumie przypomniało mi się, że podczas instalacji Fallouta 3 na dysku również miałem podobny problem, ustawiłem inaczej konsolę ( z poziomu w pion) i jakoś poszło, teraz to niestety nie działa. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie mojego problemu? Pozdro ! :fat:

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Może trzeba laser przeczyścić

Wysłane z mojego GT-S6500D

4. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak przeczyszczenie nic nie da to wymiana napędu

5. myprofilxbox

myprofilxbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten napęd to najsłabsze ogniwo konsoli.
    Jak mam STEAM to tylko klikam, płace, ściągam i gram.
    w dobie internetu to ten naped wyglada jak lampa naftowa do oswietlania ulic ;0

a z płytami wiecznie walka i na dodatek hałas

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem co twoj post ma wnosic do tematu, dla twojej wiadomosci na konsoli tez mozesz sobie pobierac cyfrowo gry...

ewidentnie wina jest po stronie napedu

7. magnaman

magnaman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok, chyba macie rację chłopaki odnośnie napędu. A jest jakiś poradnik w którym sam mógłbym przeczyścić/ wyczyścić napęd? Czy lepiej oddać do jakiegoś serwisu? Dzięki

Podsunęliście mi jeszcze fajny pomył, z tą płytą do czyszczenia lasera spróbuję, ale pytanie czy ona mi nie uszkodzi czegoś w konsoli? Korzystał ktoś z tego?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum