1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gracie na kinekcie

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez panbercik, Maj 15, 2015.

1. panbercik

panbercik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej jestem nowy i dlatego tu dodaję temat. Mieliście kiedyś możliwość gry na kinekcie ? Jak wrażenia :) Które gry najbardziej lubicie. Bo ja bardzo lubię się poruszać przy tańcach ale ostatnio mi się spodobał boks jak się biję tak wirtualnie z moimi kolegami ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mówimy o której generacji ?
    o poprzedniej czy obecnej?
    bo ja posiadam kinecta do x360 i tylko praktycznie stoi i się kurzy - ale nie ukrywam że kilka gierek ograłem jak go kupiłem.
    przydaje się do rodzinnych 'imprez' gdzie przychodzą goście z dziećmi - odpalam im kinecta i dzieciaków nie ma :]

co do xOne się nie wypowiem bo kinecta widziałem tylko na obrazku, nigdy nie korzystałem :]

4. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mialem kinecta do x360. Dokupilem za jakis smieszne pieniadze na olx-ie. Ogralismy ze szwagrem gry sportowe "kinect sports" 1 i 2 i jeszcze jakies tam ze dwie inne produkcje. Spodziewalem sie czegos wiecej gdy go kupowalem, troche "gubil" ruchy, czasem nie nadarzal za graczem i ogolnie fajnie gralo sie na tym tylko w kilka osob. Jak gralem pare razy sam to w sumie spoko sie gra, ale samemu to nie to samo.
    Co do kinecta 2.0 - tu tak samo- konsole kupilem wczesniej, a kinecta dokupilem za 300zl na allegro. Na razie gralismy z zona tylko w dance central, ale planuje dokupic jakies gry na kinecta.
    Ta wersja jest lepsza - przy tym samym ustawieniu lepiej wylapuje ruchy i ogolnie przyjemniej sie gra.
    Plusem jest jakosc rozmow/obrazu na Skype - czasem z tego korzystam i dziala super.

5. Gameboy007

Gameboy007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem na studiach na kinekcie..Jak nie było co robić po zajęciach to z chłopakami graliśmy. Teraz już by mi się nie chciało i to jest drogi interes. Wolę tę kasę przeznaczyć na jakąś wycieczkę z dziewuchą. Chodzi mi o tą konsolę z kinektem, w tej cenie można mieć wiele innych rzeczy.

6. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W innym poscie stwierdziles ze zycie w wawie jest "godne" tu piszesz ze 3stowki na kinekta to "drogi interes" - zdecyduj sie :)
    Btw - mysle ze za 3stowki za daleko tej dziewuchy nie zabierzesz na ta wycieczke, no chyba ze metrem :D
    Fakt - w tej cenie mozna miec wiele "ciekawszych" rzeczy, ale kinect to spoko sprawa - jesli kogos stac.

7. michali77

michali77 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    2
    Ostatnio mam coraz mniej czasu na granie więc kinekta przechwyciły moje dzieci i uwaga ... żona w życiu nie myślałem że takie coś może mieć miejsce , żona początkowo grała z dziećmi w jakieś sporty a teraz ćwiczy przed telewizorem jak szalona

Kyron lubi to.
  8. Piotr.G

Piotr.G Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W co ona tak ćwiczy na tym kinekcie ? Jakieś to tańce są czy co to jest takiego ? Możesz mi powiedzieć bo moja żona się nudzi i mi zawsze coś powtarza - wynieś śmieci itp itd. Jakbym znalazł na niej zajęcie to w końcu mógłbym sobie obejrzeć na drugim telewizorze coś w spokoju całkowitym.

9. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sa gry w ktorych sie tanczy - jak dance central czy just dance, i takie w ktorych sie cwiczy - jak shape up czy fitness z golda. 3 grupa to gry w ktorych poprostu sie ruszasz - jak kinest rivals, tu tez w sumie cwiczysz ale to nie glowny cel gry.

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zależy o której konsoli mowa. Jak o x360 to polecam nike+ kinect training, ta gra jest najlepsza z tych do ćwiczeń jakie miałam :) Później Kinect Sports 1 i 2 oraz Carnival Action Games ;) Reszta to gry które są bo są, te wg mnie są najlepsze. Najgorsza to Your Shape Fitness Evolved zwykły i 2012, bo nikogo nie było przed sensorem, a gra sobie leciała i sama zaliczała ćwiczenia...;)

A co do samego Kinecta to grałam na samym początku, teraz głównie stoi i się kurzy. Najlepiej się przydaje jak przychodzą znajomi, zawsze jest kupa śmiechu i umieranie na następny dzień :)

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie gram, nie grałem i raczej nie będę grać.
    Być może i bym grał (zakupiłbym kinecta) jakbym miał warunki do tego, czyli odpowiednio duży pokój :).
    Ale nie mam, a w salonie nie stoją żadne konsole :). Zresztą tam też musiałbym przesuwać stolik żeby było ładnie dużo miejsca :).

12. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po tym Twoim tekście przypomniał mi się tekst z jednej gry na kinecta "Przesuń meble" :D

13. marjloa

marjloa Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z gier to rzeczywiście najlepsze jest Kinect Sports (kręgle niszczą na imprezach), Dance Central i Fruit Ninja.
    Sam do tej pory w 2 pierwsze z tych gier grałem u kolegi (ale dość systematycznie, że tak powiem), dopiero trzecią z nich kupiłem. Czekam na zniżkę gier pudełkowych na Kinecta, ale coś się nie mogę doczekać

14. niepozyczam

niepozyczam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kinekt fajna sprawa ale trochę droga i nie każdy może sobie pozwolić na zakup tego czegoś..Daje to wielką frajdę dla wszystkich znajomych, można się pobawić wirtualnie. Ja grałem u znajomych na kinekcie w just dance. Świetnie się tańczyło ale nigdy nie byłem pierwszy, brakowało mi punktów do 1 miejsca.

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ostatnio rozmawiałem właśnie ze znajomymi na temat Kinecta. I mniej więcej wnioskuje 3 opcje:

1 - Mam/Miałem bo w zestawie z konsolą :
    A) nie korzystam kurzy się,
    B) sprzedałem.

2 - Dokupiłem, pograłem trochę i teraz się kurzy.

3 - Kupiłem dla dzieci i od świętnie używany jest podczas nalotu znajomych ale samemu nie gram w to.

Opcja dla dzieciaków była najczęściej powodem kupna Kinecta.

kuleczka91 lubi to.
  16. Pestek

Pestek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobre wnioski. Czyli lepiej w to nie inwestować i można powiedzieć, że lepiej kupić 'gołą konsolę Xboxa' :) btw Ja nie mam Xboxa 360 ja mam PestBOXA :D. Samemu grać na Kinekcie to trochę lipa, to się kojarzy z człowiekiem forever alone oraz z człowiekiem, który ma tysiące znajomych..Lecz na facebooku buhaha

17. maciejka1814

maciejka1814 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja gram, ale nie zbyt często. Bardziej się on przydaje mojej dziewczynie przy jakiś grach sportowych lub rozrywkowych. Ale dzięki niemu też możemy fajnie spędzić razem czas grając w coś wspólnie. Np. w kręgle, albo tenisa ziemnego lub jakąś inną grę wymagającą ruchu. Fajna alternatywna na nudne wieczory.

18. stafik

stafik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja od początku korzystam z kinekta. Lubie się czasem poruszać przy jakimś "sporcie", albo potańczyć i powygłupiać się w gronie znajomych. Na co dzień korzystam z pada, ale gra na kinekcie bywa dla mnie taką małą odskocznią i lubię czasem porobić coś innego.

19. mowmidejv

mowmidejv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz z kim to się tym baw. Jeśli nie miałbyś z kimś to się tym nawet nie baw bo nawet nie masz po co..Ja jeszcze kinekta nie kupowałem ale zamierzam iść do kumpla pograć w coś sobie. Ostatnio dokupił jakiś tam boks to zagramy na kinekcie. Jeszcze nie musimy chodzić o lasce to tańczymy na kinekcie.

20. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po ponad 2 miechach posiadania kinecta stwierdzam co nastepuje:
    Przez pierwszy tydzień używaliśmy go z 5 razy. Od tej pory stoi i się kurzy. Wydałem na niego chyba z 300 zł, na chwilę obecną uważam ze był to nie do końca trafiony zakup. Gier na to jest z 5, oczywiście można go używać w kilkunastu innych ale nie do końca tak jak w tych konkretnie pod niego, raczej jako dodatkowe sterowanie. Mi ani razu się nie chciało tego wypróbować. Fajne jest to ze można go używać do Skype w swietnej jakosci i do obsługi konsoli gestami, ale jak ktoś nie siedzi na Skype codziennie i nie chce mu się bawić machać rękami żeby przebrnąć przez menu w konsoli to zakup jest bez sensu. Niewiem jak w chwili obecnej wyglądają ceny kinecta ale za pieniądze które wydałem na niego można kupić fajniejsze i potrzebniejsze rzeczy. Ot choćby jakąś grę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum