1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gracze bez subskrypcji Xbox Live Gold też zagrają w betę Halo: Reach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mamy dobrą wiadomość dla tych graczy, którzy nie opłacają abonamentu Xbox Live. Microsoft oznajmił, że również użytkownicy korzystający jedynie z tej usługi w darmowej wersji Srebrnej (Silver) otrzymają okazję wzięcia udziału w testach najnowszej odsłony cyklu Halo.

Beta zostanie otwarta dla użytkowników Silvera 14 maja i potrwa do 17 maja. Zakończy się więc dwa dni wcześniej niż dla ludzi opłacających abonament – gracze korzystający z wersji Gold będą się mogli cieszyć grą do 19 maja. Co ciekawe, w okresie 14-17 maja rozgrywki sieciowe zostaną odblokowane dla kont Srebrnych także w przypadku gier Halo 3 oraz Halo 3: ODST.

Przypomnijmy, że opłacający abonament biorą udział w testach już od 5 maja. Oczywiście zakładając, że zakupili wcześniej Halo 3: ODST, bo to posiadaczom tej właśnie gry udostępniono betę. Zainteresowanych odsyłamy do materiałów dotyczących trybu multiplayer w Halo: Reach, które ostatnio pojawiły się na naszym serwisie:

Filmik wprowadzający Welcome to the Beta - wersja PL
    Gramy w Halo: Reach - beta multiplayer
    Szczegółowo o nowych trybach multiplayer w Halo: Reach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51508

2. Lotnik421 Xbox One

3. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i bardzo dobrze, ciekawe jakie to Halo będzie.

4. griszamen

griszamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    A może orientujesz się, czy będę mógł pograć na silverze w tych dniach jeżeli posiadam Halo 3 a nie mam Halo Odst?

5. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Trzeba mieć jakiś kod z halo odst żeby zagrac w bete?

6. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    beta rozpoczela sie od 3 maja nie 5 maja :)

7. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    oo super, właśnie mam oferte wymiany na halo 3. to sobie będe mógł w bete pograć:D

8. kaczor100

kaczor100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie grac

witam.gralem w beta multi i jestem strasznie rozczarowany,gra jest poprostu straszna.mam wszystkie czesci halo i zauwazylem ze te ostatnie nic sie nie zmieniaja wizualnie i tak jest tez z ta najnowsza.grafika jest tragiczna jak na 2010 ,dalej mamy cukierkowate ''stworki'' ,tekstury sa jak z x-a pierwszego no i najwkieksze rozczarowanie - jak mozna strzelac do kolesia 5 sek a on nie pada na glebe.po bad company2 i mw2 wszystkie inne fpp jakos tak wygladaja miernie ,nawet moja ulubiona seria Halo.TRAGEDIA ,nie grac ja wyjdzie ,nie tracic kasy,a jak macie przerobiona konsole to szkoda czystej plyty. pozdrawiam

9. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Po prostu odpalasz odst będąc podłączonym do live'a a w menu pokaże się coś w stylu "Play the beta"

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum