1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gracze mogą kontrolować własne sny!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sid2007, Maj 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Tym razem temat wyjątkowo nie dotyczący gier ,ale graczy jak najbardziej ,ciekawy tekst .
    Sam miewam czasem tego typu sny, które potrafię kontrolować.
    Co o tym sądzicie?
    źródło / link
    ?? Gracze mogą kontrolować własne sny | Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kazdy moze kontrolowac swoje sny, i nie koniecznie musi byc graczem...wystarczy wpisac w google swiadome snienie i poczytac o zjawisku tzw lucid dream

4. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Ja w to wierze, akurat mnie się nie raz zdarzyło kontrolować własny sen, jest to dość łatwe i bardzo ciekawe doświadczenie :)

5. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gracz to gracz każdą wolną chwile przeznacza na granie, nawet sen .

6. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Chciałbym umieć grać w śnie.... Nie traciłbym 10h dziennie he, he :)

7. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    spoko, to wyjaśnia dlaczego miałem tak poryte sny w dzieciństwie - nigdy nie zapomne biegnącego na mnie diabelnego ogara z Blooda1 ;P

8. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    przeczytaj sobie nt LD, oraz OOBE :)
    zapraszam do lektury Świadomy sen ? Wikipedia, wolna encyklopedia
    jest polskie duze forum nt wlasnie swiadomego snu, wystarczy prowadzic systematycznie cwiczenia i za kazdym zasnieciem bedziesz potrafil przejmowac nad snem wladze :)

9. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Pamiętam jak kiedyś miewałem sny (masakra) z Freddy Krugerem, tak TYM Freddim. Co gorsza zawsze mnie dopadał! Ale kiedy tylko się to działo , potrafiłem natychmiast ,,wyłączyć się z transmisji''. I tyle mnie widział:)

10. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    hah bardzo ciekawy artykuł, ale ja nie miewam snów :p no może raz na 2 tyg i są one jakieś takie gupie że aż szkoda gadać .

11. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    O świadomym śnie to prawda i o grze też to w końcu logiczne jeżeli gramy w grę zatwierdza się nam w pamięci jeżeli gram w RDR i bardzo mi się podoba najpewniej w momencie snu będę o tym myślał i mój mózg wymaiginuje mi obraz nowej rzeczywistości ale czy będę miał nad nim kontrolę... Jest sposób który ,mówi że np. odpowiednio ułożyć ręce i dobrze je zapamiętać gdy fałszywie obudzimy się z takimi rękoma najpewniej uświadomimy sobie że to sen a później jest już jazda .. Sam nieraz mam takie sny najcześciej związane z naruto.

12. wujekbill

wujekbill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kruszwica
    Mój prawie każdy sen jest kontrolowany przeze mnie... Bez żadnych treningów czy innych zabiegów. Najlepiej jest gdy rano się budzę i chcę z powrotem wrócić do tego snu, chociaż że nigdy się nie udaje.

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    każdy ma czasami takie sny, które może kontrolować..

14. castomoto

castomoto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krk :)
    Kod:
    Gracze stawali w koszmarze twarzą w twarz z zagrożeniem. Nie uciekali.

Kod:
    Podobno kolejne badania pokazały, że gracz w czasie świadomego snu zmieniał perspektywę, raz na widok z pierwszej osoby, raz na widok z trzeciej.

Mój prawie każdy sen jest kontrolowany,przynajmiej tak mi się zdaje.Zawsze w czasie snu wiedziałem że śnię.Pamiętam z dzieciństwa sen w którym byłem w sklepie i wiedziałem że śnię,probowałem sie obudzić i waliłem głową o pułki(w śnie:DD oczywiście)

15. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Musi to być dość ciekawe doświadczenie, sam jednak nigdy nie próbowałem kontrolować snów :D
    Może czas zacząć :D

16. -=Rafal=-

-=Rafal=- Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Jest różnica między pamiętaniem o czym się śniło, a kontrolowaniem tego co się śni. Powiem Wam że ja praktykuje to jako formę rozrywki. Jest to trudne dla jednych, a łatwe dla drugich :D A co do tego, że gracze mają łatwiej? No pewnie że tak. Spędzamy masę czasu w świecie wirtualnym, więc mamy bardziej wykształconą wyobraźnię. A to też od tego zależy w dużym stopniu. Tyle ode mnie, polecam każdemu przygodę z LD :p
    A tak w ogóle pierwszy post na tym forum więc witam kolegów : )

17. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Jak pamiętam to już od dawna robiłem ze snami co chciałem lecz zdarzały się wyjątki,w szczególności koszmary :] Najzabawniejsze jest to,że nieraz sen który Mi się śnił po części sprawdzał się w realnym świecie :D Niezłego schiza wtedy łapałem.

18. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    No niekiedy mam kilka razy ten sam sen, wiem jaki będzie i staram się w nim zachowywać jak chcę.
    Kiedyś po przeczytaniu pierwszej zapowiedzi Assassin Creeda, wcześniej nie wiedziałem ,że taka gra wogóle powstaje, miałem sen w którym byłem Altairem... Najfajniejsze ,że były to rzeczywiście czasy krucjat i mogłem w nim dokładnie wybrać gdzie chcę iść i jak tam się dostać. Pamiętam ,że nieźle się bawiłem w parkour :)

19. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty to masz szczęście ja tyle razu ten film oglądałem i ani razu mi się nie przyśnił:( A dziś miałem takie piękny sen:p

20. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja sie przeyznam ze albo w ogole nie mam snow albo mam same koszmary i **** blada ;D jak mozecie to sobie kontrolujcie ;)

21. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Nie wiem czy myślę o tym samym , ale u mnie sen kontrolowany , to już nie sen. Jestem na wpół świadomy i chamsko wbijam sobie do głowy co ma być w tym śnie. O krok od przebudzenia się. Ja podziękuje , wole takie prawdziwe sny , gdzie czuję się jakbym płyną , wszystko dzieje się tak naturalnie i płynnie...:p oczywiście lubię czasami ograniczyć taki sen po prostu budząc się , gdzie podczas takiej wizji dzieje się coś złego , staram się uświadomić sobie , że - ja przecież śpię i mogę się w każdej chwili obudzić - :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum