1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gracze na Xbox One od dzisiaj mogą sprawdzać Unravel! Mamy nowe materiał z gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pierwsza tegoroczna premiera Electronic Arts wskoczy na rynek w przyszłym tygodniu, ale gracze sympatyzujący z platformą Microsoftu mogą już dzisiaj sprawdzać Unravel. Gra trafiła do programu EA Access.

Unravel to logiczna platformówka przygotowana przez studio Coldwood Interactive. Tytuł został zapowiedziany na ubiegłorocznym E3 i od samego początku gra urzekła wielu graczy ciekawą atmosferą, miłym bohaterem i wymagającą zabawą.

Premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu - pozycja jednocześnie wskoczy na trzy platformy - ale posiadacze Xboksów One mogą już dzisiaj wypróbować nowe IP Elektroników.

Produkcja wylądowała właśnie w usłudze EA Access i zainteresowani mogą wypróbować dwa pierwsze etapy. Nie jest to standardowe dziesięć godzin rozgrywki, ale sam początek przygody powinien Wam pomóc w wyrobieniu sobie opinii na temat pozycji. Warto równocześnie przypomnieć, że Unravel od dnia premiery zaskakuje ceną – produkcję możecie nabyć za 87-89 zł w wersji na konsole lub 59 zł w edycji na PC.

Na zakończenie dodam, że od tego tygodnia w EA Access jest dostępna dodatkowa pozycja. Katalog gier prezentuje się następująco:

• Battlefield 4
    • FIFA 14
    • Peggle 2
    • Madden NFL 25
    • Need for Speed: Rivals
    • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
    • EA Sports UFC
    • NBA Live 15
    • Madden NFL 15
    • NHL 15
    • FIFA 15
    • Titanfall
    • Dragon Age: Inkwizycja
    • Battlefield: Hardline
    • Madden NFL 16

2. Lotnik421 Xbox One

3. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Omg mam wykupiona grę i muszę czekać na premierę mogłem w ea acess wykupić

wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Mogłeś i to 10% taniej. Z ea access kosztuje 79,19. Pobiera się :v

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odpaliłam wczoraj tego triala Unravela z EAA i powiem szczerze, że gra mi się mega spodobała :D Wszystko tak ładnie zrobione, bardzo żywe otoczenie, ciekawe "smaczki" dzięki którym możemy przejść dalej w grze. Gra zapowiada się chyba na dłużej niż te 3-4h jakie zakładałam. Poziomy tak średnio po 20min. Gra momentami ma trudniejsze elementy, a raczej wymaga logicznego myślenia. Zapowiada się dobra gra. Czekam z niecierpliwością na premierę :D

Onicniepytaj lubi to.
  6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gra bardzo przyjemna niby taka prosta ale wciąga nic tylko kupować i grać :)

7. arturab

arturab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Masakra, jak oni to zrobili, że ta gra wygląda tak dobrze

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum