1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gracze nie mają żadnej litości dla Unity – kompilacja błędów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli myśleliście, że widzieliście już najbardziej zbugowanego asasyna, to grubo się mylicie. Latające konie i fruwająca broń palna, to zaledwie drobne problemy techniczne przy tym, co zobaczymy w Assassin's Creed Unity. Jeśli macie gdzieś popcorn i wolne sześć minut czasu oraz chcecie poprawić sobie humor (lub kompletnie go zepsuć), to zapraszamy do materiału wideo.

Ale już na poważnie, choć z początku uśmiałem się przy filmiku, to jednak w rzeczywistości to, co będziemy mogli zobaczyć w Assassin's Creed Unity, jest po prostu żenujące. Błędy się zdarzają, to jest oczywiste, ale wygląda na to, że to, co dzieje się w tej części przekracza granice jakiejkolwiek przyzwoitości. Prawdopodobnie jednak nie ujdzie to Ubisoftowi na sucho. Zobaczmy, co ma do powiedzenia na ten temat branża.

Polygon:

NowGamer:

Giełda także „doceniła” nową odsłonę asasynów, czego efektem był spadek wartości akcji Ubisoftu o 9% tuż po premierze. Oceny na metacriticu pikują coraz szybciej w dół, a gracze urządzili sobie z produkcji jeden wielki festiwal kpin. W sieci z każdą chwilą pojawiają się setki wiadomości od wściekłych fanów dotyczących tego, jak radzi sobie nowy asasyn. Wraz z tym oczywiście na YouTube trwa obecnie zalew filmików prezentujących coraz to nowsze błędy, zwisy czy spadki klatek na sekundę.

Amerykańska premiera Assassin's Creed Unity przypomina mocno to, czego doświadczyliśmy przy Battlefield 4. Efektem tamtej było to, że EA się ukorzyło i dosłownie obiecało, że "następny tytuł będzie działał" przy premierze.

Ja zaś osobiście mam tylko jedną myśl, którą najlepiej przedstawiłby mem "Wat r u doin Ubi?! Stahp!"​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. slypluk

slypluk XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko/Maidstone
    Jeju, jak można było to tak sp......ć? No przecież to woła o pomstę do nieba, oj coś czuję że panowie pogrzebali serię :D

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie wiem kto ta grę testował ale ja bym ich dodał do jakiejś czarnej listy testerów .

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaka ładna kompilacja :D Człowiek oglądając to nie wie czy się śmiać czy płakać ^^

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Pośmiałem się :D Teraz mam pewność że nie warto kupować tej gry na "next-gena" :p Każda inna aktualnie ukazana/mająca premierę za kilka dni jest więcej warta niż to ;d

1 osoba to lubi.
  7. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  8. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Czepiacie się drodzy koledzy. To przecież są te zapowiadane anomalie :D

9. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Nie no, bez jaj.
    Rozumiem, że zdarzają się błędy czy niedociągnięcia. Ale tutaj ich ilość jest naprawdę przesadą.
    Najlepszy był koleś z mieczem strzelającym jakąś błyskawicą - widać, że to cutscenka fabularna. Po schowaniu miecza do wirtualnej pochwy odstaje on na pół metra od ciała, a książka, którą koleś zabiera, jest przenoszona chyba na zasadzie poduszki magnetycznej...
    W ogóle ktokolwiek sprawdzał tą grę przed wypuszczeniem jej na rynek? Ubisoft ma taki dział ludzi, którzy zajmują się weryfikacją dzieła działu produkcji ? Żenada...

Ostatnie 2 tygodnie grałem Assassin's Creed IV: Black Flag. I sorry ale nie było tego rodzaju bugów, a przynajmniej ja nie trafiłem przy przechodzeniu podstawki wraz z dodatkiem Freedom Cry.
    Zastanawiałem się nad zakupem pozycji... ale teraz szkoda mi 250 PLN jak nie więcej na taki shit...

Wczytywanie...

Poleć forum