Gracze postawili na survival - Project: Knoxville nowym exclusivem na Xbox One

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Pamiętacie jak niedawno ekipa odpowiedzialna za Max: The Curse of Brotherhood zaprosiła graczy do wybrania konceptu, który przepoczwarzyłby się w "następną grę na Xbox One"? Studio deweloperskie ujawniło właśnie, jaki projekt uzyskał najwięcej głosów!

Gracze pragną więcej gier survivalowych, co pokazali głosując na Project: Knoxville. Rzeczony tytuł będzie grą akcji TPP, a nastawieniem na zabawę sieciową. Produkcja zainspirowana została takimi filmami jak "The Running Man" oraz "The Hunger Games", a gracze muszą ściśle ze sobą współpracować, by przeżyć w bardzo trudnych warunkach.

Aktualnie deweloperzy rozpoczęli już przenoszenie Project: Knoxville z fazy prototypu do wersji alfa. Już 17 września Press Play ma podzielić się kolejnymi szczegółami na temat powstawania tego tytułu. Póki co możecie sprawdzić kilka grafik koncepcyjnych w galerii oraz prototypowy gameplay.



 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nic ciekawego...
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
exclusive roku hahahahaha :D
jakby to ujął jeden z adminów:
crap jakich mało :D
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z minecrafta też się śmiano
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nadal uważam, że MC to gra dla dzieci, a nie dla normalnych ludzi ;-)
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Nadal uważam, że MC to gra dla dzieci, a nie dla normalnych ludzi ;-)
Uważam tak samo :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Nadal uważam, że MC to gra dla dzieci, a nie dla normalnych ludzi ;-)
tak samo jak Tibia.
a co do samego knoxville - jest to bardzo wczesna wersja i rozumiem że mogą jeszcze występować błędy czy niedopracowania :):) zobaczymy jak gra się ujrzy światło dzienne co z tego wszystkiego wyjdzie :D:D:D:D
jak na razie kandydat do crapa roku, świetny wybór moi mili :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale Seth i tak zagra, co by nie wyszło haha :D W końcu to bedzie EX na XO! I nie może tego nazwać crapem :smuggrin:
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
i tak nazwie
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Patrze na to i zero odczuć do tego wygląda jak gra dla młodszych, gdyby dali w gold to nie wiem czy bym to w ogóle pobierał.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Patrze na to i zero odczuć do tego wygląda jak gra dla młodszych, gdyby dali w gold to nie wiem czy bym to w ogóle pobierał.
To samo sobie pomyślałam jak zobaczyłam co to za wynalazek :D Jak widze takie gry to, ani nie mam ochoty ich dodawać do konta mimo, że byłyby np za friko :D
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ludzie.. to nawet nie jest alpha. Wasza inteligencja mnie powala. Mieli robić prototyp na Cry Engine lub na jakimś autorskim silniku? Nie bądźcie śmieszni.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Ludzie.. to nawet nie jest alpha. Wasza inteligencja mnie powala. Mieli robić prototyp na Cry Engine lub na jakimś autorskim silniku? Nie bądźcie śmieszni.
przecież nikt tu nie mówi o grafice, napisałem że to bardzo wczesna wersja itp itd
chodzi głównie o to że tego typu gier jest już całe mnóstwo i jak dadzą tryb tpp to i tak nie jest to jakiś zachęcający tytuł.
najbardziej przejedzony motyw jaki istnieje: "przeżyj w dzikim świecie pełnym pułapek i niebezpieczeństw"...
brakuje tylko zombie.
 
  • Like
Reactions: Sae

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
przecież nikt tu nie mówi o grafice, napisałem że to bardzo wczesna wersja itp itd
chodzi głównie o to że tego typu gier jest już całe mnóstwo i jak dadzą tryb tpp to i tak nie jest to jakiś zachęcający tytuł.
najbardziej przejedzony motyw jaki istnieje: "przeżyj w dzikim świecie pełnym pułapek i niebezpieczeństw"...
brakuje tylko zombie.
Nie mówię tu akurat o Tobie ;)
Nikt nie mówi o grafice? Parę postów wyżej: Patrze na to i zero odczuć do tego wygląda jak gra dla młodszych...
Masz rację, sporo gier survival istnieje, ale żadnej porządnej. Może ktoś w końcu wyda porządnego bo narazie wszystko crapy (Rust, DayZ, H1Z1 itd.).
 

Do góry Bottom