1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gracze skarżą się na serwis Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 23, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przed premierą Xboksa One gadające głowy z Microsoftu z dumą oznajmiały, iż dzięki nowym rozwiązaniom w architekturze sprzętu awaryjność next-gena będzie marginalna. O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas, ale w Sieci już znaleźć można negatywne opinie na temat działania serwisu gwarancyjnego Microsoftu.

Część dotkniętych przekleństwem wadliwej konsoli posiadaczy Xboksa One za pośrednictwem stosownego tematu na oficjalnym forum donosi m.in. o tym, że serwis dostarcza zastępczą sztukę bez akcesoriów i kilkukrotnie wymienia sprzęt na również wadliwy. Zdarza się także, że same pudełka mają pozrywane plomby gwarancyjne, zaś walające się w środku klamoty są uszkodzone.

Nie wiadomo czy zaistniałe problemy świadczą o poważniejszych komplikacjach w obrębie obsługi serwisowej, czy też są jednostkowymi przypadkami, które skłoniły poirytowanych graczy do wylania gorzkich żali w Sieci.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    słyszał ktoś o jakiejś jednej dobrej rzeczy dotyczącej nowej zabawki M$???
    toż to jakaś plaga złych wieści - fail na maxa

w tym tempie przybywania złych niusów to xone za dwa lata zniknie z rynku - ja bałbym się ją kupić

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No cóż.. a serwis na papierku zapowiadał się wręcz idealnie. Widać, że rzeczywistość, a fikcja papierkowa nie idą w parę :/

5. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A gdzie ci wszyscy "dotknięci"? jaki cel ma wklejanie taki badziewnych artykulików? SETH idź po rozum do głowy. To żaden news tylko tanie plotki.
    Skoro admini tak bardzo dbają o jakoś postów innych userów, powinni zacząć przede wszystkim od siebie.

Wrzućcie do plotek bo do niczego innego się nie nadaje.

5 użytkowników lubi ten post.
  6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak zwykle PPE robi taką sensację, żeby karmić trole. Przecież może się tak zdarzyć z dosłownie KAŻDYM sprzętem, którego mamy na gwarancji, że przyślą nam nowy, który jak się potem okazuje, też jest wadliwy. Ale to przecież Xbox One, trzeba go na start nowego tygodnia zmieszać z błotem.

1 osoba to lubi.
  7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak dotąd serwis MS był dla mnie jednym z najlepszych, co prawda mogło się coś takiego zdarzyć ale za pewne MS stanie na wysokości zadania i myślę że znów ich serwis będzie funkcjonował jak dawniej.
    Choć z drugiej strony mogli by chociaż sprawdzać co wysyłają w ramach wymiany, a nie puszczać także wadliwe konsole, bo wcale nie dziwię się ludziom jak kupili nową zabawkę i są napaleni na gry, a tu pada konsola, a z wzmianki przychodzi także uwalona...

8. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bzdury totalne wymieniałem xboxy i nic takiego nie miało miejsca przy 360tce.

9. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czemu mnie to nie dziwi.

10. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Poziom newsów na tym forum spadnie niedługo do poziomu tych z wp.pl, czy onetu... Ale hejtu na Microsoft ciąg dalszy musi być. :)

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0

1 osoba to lubi.
  11. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszędzie istnieje takie zjawisko ale jeśli dotyczy Xboxa to oczywiście musi już być wielki news i fala hejtu, to już jest żałosne.

1 osoba to lubi.
  12. Kalin_Energy

Kalin_Energy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Różyny
    No oczywiście zgodzę się z pozostałymi postami. Może być to jeden przypadek, nie trzeba od razu robić afery po za tym x1 nie ma jeszcze w Polsce a ci którzy mają to sprowadzane z zagranicy. Dopiero jak x1 będzie w Polsce będzie można wypowiadać się na tematy usterek i servisu x1 na razie są to tylko wiście z innych krajów gdzie zawsze jakiś hejt się znajdzie. Myślę że poważne rozmowy pod względem x1 możemy prowadzić po polskiej premierze. I tak mimo takich wieści każdy użytkownik kupi konsole według gustu, exclusivów czy innych upodobań.

13. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    ...ja słyszałem mam XO i jestem zadowolony, bardzo miło spędzam przy mim czas :beguiled:

14. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    To forum powoli idzie na dno ehh a szkoda moderatorzy zamiast spać mogli by zacząć bardziej pilnować tego co się tu dzieje .

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum