1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Graficzna ewolucja serii Forza

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tomek89, Październik 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tomek89

tomek89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Na sklepowe półki wchodzi właśnie czwarta już odsłona popularnej samochodowej serii Forza Motorsport. Ta ekskluzywna dla konsoli Microsoftu marka jest z nami jeszcze od czasów pierwszego Xboksa. W sieci za to pojawił się bardzo ciekawy materiał wideo prezentujący, jak wizualnie na przestrzeni lat zmieniała się owa seria

Forza Motorsport 4 Video Game, The Evolution Of Forza HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

zródłó:xboxsite.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szkoda że uszkodzeń nie poprawili we F4. Z tego co widzę to wizualne (na karoserii) największe były we F2. (w sensie że najwięcej obić itp).

4. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Ciekawy materiał. Trzeba przyznać że pierwsza Forza choć stara to nadal prezentuje się dosyć ciekawie. Ja najmilej wspominam moją przygodę z drugą odsłoną, miała dla mnie taki fajny klimacik starszych gier (np. menu). Trójka też dosyć ciekawa, ale z tego co widzę to czwarta odsłona zmiecie wszystkie inne ścigałki.

5. F-14 Tomcat

F-14 Tomcat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    F4 wygląda zdecydowanie najlepiej. Kawał dobrej roboty. Dzięki takim grom można w pełni docenić xboxa!

6. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Jedynym słowem Forza to bardzo dobra gra. Wszystkie serie jak widać na filmiku prezentowały się jak na swoje czasy bardzo dobrze. A co do Forzy 4 to powiem krótko. Wielkimi krokami zbliża się do nas gra wyścigowa roku :)

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    W tym roku a może i w przyszłych latach nie zanosi się aby miały się ukazać lepsze wyścigi od Forzy 4.Dla mnie to najlepsza gra wyścigowa wszechczasów.A oprócz tego nowy tryb czyli Autovista wciągnął mnie jak bagno,bo raczej wątpię,że kiedyś w życiu będę miał okazję zasiąść na fotelu np.Ferrari 458 i obejrzeć auto od wewnątrz czy odpalić silnik a tu mogę :)

8. ksieluk

ksieluk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, materiał pokazuje, że każda forza wyprzedzała epokę. W jedynkę nie grałem, jednak no w porównaniu z ówczesnymi samochodówkami to naprawdę kosmos. Szacunek dla autora filmiku, kawał dobrej roboty.

9. tactlessczak28

tactlessczak28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ta gra jest boska,jeszcze dali lektora polskiego...
    Nom ja też pamiętam 1 część..

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ahhh pamiętam pierwszą Forzę na Xboxa. Z chęcią bym przeszedł ją jeszcze raz :)

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jedyne co poprawiają to oświetlenie nic więcej, nawet modele aut są te same i nie mówię tego na podstawie filmiku tylko sprawdzania modeli.

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ładny materiał.
    Mimo swoich lat FM1 nadal prezentuje się ładnie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum