1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grafika na LCD... Słabiutko... :(

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sloniu, Styczeń 12, 2009.

1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć, męczy mnie ciągłe granie na totalnie nieostrym obrazie, cieniach "punkcikach" oraz rowkowanych płaszczyznach... Nie wiem czego to wina. Monitora? Samsung 226BW 22" 1680x1050... Mam VGA BigBen'a.

Oto kilka zdjęć jak wygląda GTA4... Tragedia... Może ktoś coś na to poradzi?
    Fotki:
    x360isoorgsln - strona domowa w Fotosik.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    sprawdz na innym monitorze np u kumpla.
    Ja raczej stawiam na słabej jakości kabel lub konwerte

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    chyba tylko od monitora wszystko zalezy..moze ma kiepskie parametry..ja mam LCD 22 cale philips 220WS ..kabel do monitora i konsoli mialem zwyklej firmy za 30 zl allegro i obraz super ..zyleta ......

5. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten monitor chyba nie ma DVI, tylko D-SUB. To sie nie dziw, że obraz jest nie ostry.

6. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    damian wroc, mam w monitorku VGA. Zastanawiam się czy nie kupić HDMI-DVI... Może w tym tkwi problem?

7. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    GTA IV to i tak głupi przykład gry na fotkę. Zrób zdjęcie jakiejś gry w natywnym 720p, np. GoW 2.

8. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak się nie znasz to nie zabieraj udziału w yskusji bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Będzie to najlepsze rozwiązanie, problem jest z samymi grami czy dash też wygląda obleśnie ?? Oczywiście rozdziałaka jaką ustawiłeś to 1680x1050.

9. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba jednak nie mam VGA... Tylko D-SUB :( A na D-SUB obraz jest zawsze totalnie nieostry... Chyba kupie HDMI-DVI bo to, jak napisał tomasz222 daje rade i jest super ostry :) Co powiecie?
    przekątna 22 cali technologia wykonania TN rozdzielczość nominalna 1680 x 1050 piksele kontrast 3000:1 jasność 300 cd/m2 maks. częst. odchylania pionowego 75 Hz maks. częst. odchylania poziomego 81 kHz wielkość plamki 0,282 mm czas reakcji plamki 2 ms kąt widzenia pion 160 °kąt widzenia poziom 160 ° ilość wyświetlanych kolorów 16,7 mln analogowe złącze D-Sub 15-pin tak cyfrowe złącze DVI tak MagicBright3 możliwość powieszenia na ścianie (VESA 100 mm) MagicTune Black High Glossy

To się zrobiłem :p Kupić HDMI-DVI?

//offtopic
    Dash jako tako wygląda, ale gry szczególnie... Dash może byc ale gierki.. NIE! :)

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  11. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie pakuj sie w nowy monitor...wez TV kup ...ja osobiscie moge ci smialo polecic ten co mam tv... 32 cale LG2000 w neonecie teraz jest promocja i sa po 1299zl....jak na swoja cene to TV ma bardzo dobra jakosc obrazu..

12. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wydaje mi się ,ze po prostu zbyt dużo wymagasz od grafiki :eek:

Niektóre gry mają słabe AA np właśnie wymienione wyżej gta 4

Wczytywanie...

Poleć forum