1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grafika na nowym monitorze

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vidrin, Maj 18, 2009.

1. vidrin

vidrin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Otóż kupiłem nowy monitor LG flatron W2261V podłączyłem go z x360 kablem HDMI->DVI rozdzielczość na monitorze mam ustawiona 1920x1080 i po uruchomieniu kilku gier obraz po prostu jest marny krawędzie są nieostre pixelowate i ogólnie jest brzydka (np bionic commando) a nie które nie (np. soul calibur IV) myślałe że to wina kabli sprawdziłem na VGA i dalej to samo. Czy to może byc wina taniego kabla czy chodzi tu o to że jak dawałem tą rozdzielczośc to pisało że nie obsługuje 50 hz. Czy to może byc to? Podłączyłem x'a do TV i przestawiłem na PAL 60hz a później znowu do monitora i dalej to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    na montorze przestaw na 1024x720 czy jakoś tak

4. vidrin

vidrin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Przestawiłem i to samo nic się nie zmieniło

5. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    może słabo skaluje, tzn. może "ten model tak ma" :> ja mam też monitor LG 22 cale, podłączony kablem HDMI prolinka (naprawde tani kabel 3 metry 26 zł) i jakościowo wszystko wygląda naprawdę dobrze, żadnych problemów fakt że przy niektórych grach z xbox live wyskoczył problem z 50 Hz. ale to były i tak wersje demonstracyjne więc się nie przejełem ponieważ pełne (wydane na płytach) wersje które chodzące tylko w 60 Hz działają bez problemu ;)

6. Mr_Bartek

Mr_Bartek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarnolas k. Nysy
    nie ja mam ten monitor on ma wejscie HDMI kup kabel hdmi i po krzyku obraz malinka.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak monitor ma wejście HDMI to kup kabel HDMI-HDMI i będzie git.

8. vidrin

vidrin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Kupiłem oryginalny kabel HDMI od MS tak jak mówiliście i dalej to samo. Ustawiłem 1080p (później 720p) odpaliłem bionic commando i to samo (nawet przy wczytywaniu gry pad jest caly pixelowaty) to samo fuel, gta tylko w niektórych wygląda tak jak wyglądało dobrze soul calibur Ufc 2009.

9. Mr_Bartek

Mr_Bartek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarnolas k. Nysy
    to siadnij 2m. od monitora konsola niema AA

Wczytywanie...

Poleć forum