Grafika na nowym monitorze

vidrin

Świeżak
Świeżak
Otóż kupiłem nowy monitor LG flatron W2261V podłączyłem go z x360 kablem HDMI->DVI rozdzielczość na monitorze mam ustawiona 1920x1080 i po uruchomieniu kilku gier obraz po prostu jest marny krawędzie są nieostre pixelowate i ogólnie jest brzydka (np bionic commando) a nie które nie (np. soul calibur IV) myślałe że to wina kabli sprawdziłem na VGA i dalej to samo. Czy to może byc wina taniego kabla czy chodzi tu o to że jak dawałem tą rozdzielczośc to pisało że nie obsługuje 50 hz. Czy to może byc to? Podłączyłem x'a do TV i przestawiłem na PAL 60hz a później znowu do monitora i dalej to samo.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
na montorze przestaw na 1024x720 czy jakoś tak
 

vidrin

Świeżak
Świeżak
Przestawiłem i to samo nic się nie zmieniło
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
może słabo skaluje, tzn. może "ten model tak ma" :> ja mam też monitor LG 22 cale, podłączony kablem HDMI prolinka (naprawde tani kabel 3 metry 26 zł) i jakościowo wszystko wygląda naprawdę dobrze, żadnych problemów fakt że przy niektórych grach z xbox live wyskoczył problem z 50 Hz. ale to były i tak wersje demonstracyjne więc się nie przejełem ponieważ pełne (wydane na płytach) wersje które chodzące tylko w 60 Hz działają bez problemu ;)
 

Mr_Bartek

Użytkownik
Użytkownik
nie ja mam ten monitor on ma wejscie HDMI kup kabel hdmi i po krzyku obraz malinka.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak monitor ma wejście HDMI to kup kabel HDMI-HDMI i będzie git.
 

vidrin

Świeżak
Świeżak
Kupiłem oryginalny kabel HDMI od MS tak jak mówiliście i dalej to samo. Ustawiłem 1080p (później 720p) odpaliłem bionic commando i to samo (nawet przy wczytywaniu gry pad jest caly pixelowaty) to samo fuel, gta tylko w niektórych wygląda tak jak wyglądało dobrze soul calibur Ufc 2009.
 

Mr_Bartek

Użytkownik
Użytkownik
to siadnij 2m. od monitora konsola niema AA
 

Do góry Bottom