1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grafika w konsolowym Battlefield 3 niczym najniższe możliwe ustawienia na PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Październik 17, 2011.

1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Pamiętacie, jak pracownicy DICE jeszcze przed kilkoma miesiącami przekonywali, iż o jakość oprawy konsolowej wersji Battlefield 3 bynajmniej nie powinniśmy się martwić? Cóż, wygląda na to, że jest wręcz przeciwnie, gdyż na jednej z prezentacji postanowiono porównać poziom detali obu wersji.

Przyjrzyjcie się planszy, jaką widzicie powyżej, a potem rzućcie okiem na tytuł tego wpisu. Najniższe możliwe ustawienia grafiki zapewnią PC-towcom doznania podobne do tych, na jakie mogą liczyć gracze chcący zagrać w omawiany tytuł na padzie.

DICE poszli więc po najmniejszej linii oporu, co z pewnością nie spodoba się wielu z nas. Na przykład mi. I Tobie. I Tobie chyba również, prawda? Oby jak najszybciej "poziom podobieństwa" został nam wytłumaczony, bo do debiutu tej produkcji nie pozostało już zbyt wiele czasu...

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Hmm, czy to dziwne że konsole są low w porównaniu do wersji pc ?

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Czego się spodziewasz ? Konsola są ze dwie generacje do tyłu za 8800gt więc ciesz się że chociaż tyle wyciągnie Xbox.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    najwyzszy czas zaczac sie do tego przyzwyczajac.

6. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wystarczy zagrać w bętę, żeby utwierdzić się w fakcie że to gra pod PC.
    Na konsoli nie da się w to grać, zero dynamiki, za mały framerate, ja podziękuje może kiedyś na pc uda mi sie pograć.

7. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    BF3 grafika nie powala a liczyłem na wiele więcej patrzac na te gameplaye które co chwilę wychodziły jeśli pełną wersja będzie wygladac jak beta to dla mnie masakra

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

8. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Nieciekawie, choć można było się tego spodziewać. Trochę się temu dziwię, bo oglądając wczoraj gameplay TDM z wersji na PS3 byłem zaskoczony jakością oprawy graficznej. Była po prostu bardzo ładna :D. Nie ma co spekulować jeszcze tydzień i każdy sam oceni.

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Te wideo co pokazywałeś było z Radeona HD 6870 więc konsolom daleko do niego ;)

10. nowmat

nowmat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz podać linka do tego gameplaya z PS3?

Mi tam się beta podobała nie licząc oczywiście błędów których mam nadzieje że nie będzie.

11. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przecież ta gra na low wygląda gorzej niż BBC2, nie przyłożyli się, ja bym przełożył premierę o rok i się bardziej postarał.

12. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Zobacz, że są klawisze z pada od PS3. Jak powszechnie wiadomo pada od PS3 nie można OFICJALNIE podłączyć do pc. NIEoficjalnie można, ale czy wtedy w grze zmieniły by się przyciski na te z PS3? Wątpię...
    Jeżeli już miały by się zmieniać to na te od Xboxa, bo jak wszyscy wiemy pad od tej konsoli można OFICJALNIE podłączyć pod PC.

Wiem, że pod filmikiem jest napisana specyfikacja PC itp., jednak z powodu wyżej wymienionych argumentów nadal uważam, że jest to gameplay z PS3. Jeżeli się mylę, poprawcie mnie :D

LINK: Battlefield 3 | Seine Crossing Gameplay - YouTube

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Takie gry jak Gears of War 3 czy Forza 4 pokazują ile poweru siedzi w Xboksie , ale to gry ekskluzywne.... Gra tworzona z myślą o PC i tam powinna zostać , na konsole mogli zrobić BC3.
    Sam nie wiem , według mnie kampania na X360 będzie bardzo ładna , ale jeśli będzie nudna jak w BC2 to wolę poświęcić ten czas na lepsze gry. Czekam na recenzje , bo takie zamieszanie z tymi konsolowymi portami , że się w pale nie mieści.

14. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Według mnie grafika nie jest najważniejsza w grze. Mógłbym nawet zagrać w jakieś przestarzałe gów*o. Tylko, żeby było one wciągające. Chodzi o fabułe, ciekawe multi. Co prawda czekałem dobre (ok. po 12h dziennie) 3 dni na X-box'a, do ściągnięcia bety multi - to naprawdę mi się podobają te efekty. A to dopiero beta i wiele bugów jest na mapach ^^ (szczególnie ten, że można wejść pod ziemię) to i tak jest to fascynujące. Cieszmy się z tego, że w ogóle wydali BF'a 3 na X-BOX'a, bo na pewno nie każdego stać, aby co 2 lata kupować nowe części do PC'ta, bo gry mają coraz większe wymagania. Te FPS mogę mieć nawet 20 na moim kompie tyle mam grając w TF 2 na najniższych wymaganiach, w miejscach gdzie all sie napier****ją !!! Na iksie nie zauważyłem ścinek w BF'ie 3. Liczy się tylko to, że mieliśmy przyjemność przejścia tak doskonałej gry (fabuły), a nie ze względu na grafika czy jest uber pro itp. Załóżmy idziemy do sklepu patrzymy full gier na X-boxa, mamy do wybrania 5. Wybieramy, te które mają lepszą grafikę, fabułę, kończącą się po 2h i jest nudna? NIE ! Taka jest moja opinia na temat o grafice. :)

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dajcie spokój, to jest PS3 jak nic.
    1. Tekstury, tekstury wszystkiego. Od broni, ręki, po całe otoczenie jest widocznie gorsze niż na PC na High (a przecież sam opis wskazuje że gra na high - gówno nie high, u mnie na high przy gorszym sprzęcie to wygląda lepiej)
    2. Te przyciski z PS3 na ekranie, tu Bazaj masz racje
    3. Sposób w jaki koleś gra, totalnie lami jeśli gra na PC, ale takie ruchy jak on robi (podczas strzelania) to tylko z padem możliwe, chodzi o ruch kamery podczas strzelania, sam podobnie grałem na X360, nie ma opcji by z myszką tak wolno się obracać i celować do przeciwników.

Reasumując, to gameplay z PS3, opis filmiku przeczytałem ale w niego nie wierze...

@Down
    Dlatego nextgeny (następcy X360 i PS3) powinny mieć w sobie podzespoły które przewyższałyby obecne PCty ale nie tak po prostu że wpakować w nie procki Intela 6 rdzeni po 4GHz, 8Gb Ram, karty graficzne pokroju GTX 600 czy Radeon 7000 tylko nowe niezastosowane wcześniej technologie które byłyby wydajne i wyprzedzały technologicznie obecne PCty, po prostu inna, nowa struktura powinna być zastosowana.

16. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie to grafika jest zadowalajaca na xboxa i narazie gra mi sie przyjemnie w gry ktore wychodzą.

Jak Wam sie tak chce lepszych grafik to niech konsole wypuszczaja co rok tak jak kompy i bedziecie zadowoleni ;]
    Tylko watpie czy na dłuższą mete.. :p

P.S. To tak jakby kupic 2 takie same auta i przez kilka lat jedno ulepszac a drugie nie lecz oczekiwania miec by byly sobie równe - głupota !! (dla tych mniej bystrych - chodzi tu o xboxa 360 i PC)

17. grzymo

grzymo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    poczekajmy do premiery, wtedy będziemy dyskutować:)

18. Sairus1988

Sairus1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wysokie Mazowieckie
    A mnie boli tylko to że dostając jakościowo słabszą grę płacimy za nią więcej niż pecetowcy.

Ale i tak będzie moja.

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hah nic nowego.. Liczy się ten feeling że gra się na xboxie :)

EDIT:
    Ja mam tą kartę + jeszcze kartę z płyty głównej :D

20. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    feeling to ja mam na MW i gow'ie, na becie jak już wspomniałem framerate psuje zabawę, a że to nie jest piewsza beta ze stajni EA to wnioskuje, że radykalnych zmian w pełnej wersji nie będzie ;/

21. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Słabszą? Z xboxa już się więcej nie da wycisnąć.

W komputerach to normalne, każdy rozumie że wychodzą nowe karty graficzne i trzeba mieć coraz to lepszą do nowszych gier, a w konsolach chyba większość myśli że procesor graficzny wsadzony kilka dobrych lat temu będzie dorównywał najnowszym kartą graficznym

Wczytywanie...

Poleć forum