Grafika w konsolowym Battlefield 3 niczym najniższe możliwe ustawienia na PC

mateq

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu EA nawet nie próbuje sobie "zjednać" konsolowców.U nas w preorderach lepiej wypada BF3 bo ma tą sławną grafikę (ale po wymaganiach widać że na ultra trzeba multi rdzeniową kartę) ale niby ma i jest lepsza niż na konsolach (bo jest) ale za to w stanach ludzie mają w ***** konsol i tam wymiata CoD który będzie miał 60fpsów.Dla każdego coś miłego, ale EA nie pomoże sobie takim gadaniem.
 

nadrat24

Użytkownik
Użytkownik
Co z tego ze grafe wywala w kosmos... Liczy sie fun:D(mario- cale dnie moge przy tym siedziec:)).

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
W którym miejscu DICE zmyślało/kłamało/oszukiwało ? Naturalnym zabiegiem marketingowym jest to że będą pokazywali lepszą wizualnie wersję czyli PC i ja nie czuję się oszukany (być może dlatego że na PC będę grał) ale uważam (po obejrzeniu gameplayów) że gracze konsolowi nie powinni być zawiedzeni czy kryć urazę do twórców, przecież jak na możliwości konsoli to BF3 wygląda znakomicie, a to że na konsolach jest poziom low w porównaniu z PC to do Boga z pretensjami.

Wiecie co ? Ja mam w doopie te narzekania jaki ten BF będzie dziurawy (ironia on) zabugowany, jak będzie się dawało wchodzić w teksturę jak nożem w masło, że będzie nudny, że shotguny z lunetą kładą ludzi z 20 metrów (bo dla kogoś jest to nie realne), jak pojazdy po stracie połowy hp stoją w miejscu (a zależy to od serwera, nie od gry), a to że odłamki ścian wnikają w podłogę (co zostało wyłączone na czas bety) to już powoduje u mnie zalew krwi... (ironia off). Ja wiem że Battlefield 3 mnie nie rozczaruje w żadnym aspekcie (to dlatego że nie jestem wymagającym graczem, byle gównem można mnie zadowolić ^^ strasznie trudno mnie zniechęcić do jakiejś gry, 95% gier mi się podoba) spędzę masę godzin na multi świetnie się bawiąc, nawet jeśli będę miał ratio 0.5 (przykładowo 100 fragów/200 zginięć) będzie to dla mnie druga/trzecia gra 2011 roku (Top1 zarezerwowane dla Asssassin's Creed Revelations, a Battlefield 3 u mnie będzie się tłukł o miejsce z Wiedźminem 2). Kończąc, dodam że bawią mnie te ciągłe ataki i pstryczki w nos dla battlefielda(mówię tu o komentarzach), "totalne żenady" mnie nie obchodzą bo zbliża się najlepszy dla mnie fps roku, jak nie ostatnich lat.
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie ma nic do BF'a bo to będzie mega fajna gra, tylko denerwuje mnie jak ludzie mówią że to będzie lepsze od CoD'a bo ma lepszą grafę i **** yeah.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
W tłoczni?

Koledzy, gra już dawno czeka w pudełkach :)

 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Hah, naprawdę wierzyliście, że ta gra na konsolach będzie wyglądała jak na mocnym PC? Bullshit, o tym było wiadomo już od dawna, więc teraz nie płaczcie. Battlefield to nie tylko grafika, która jest miłym dodatkiem do zaj******* gameplayu. Ja zamówiłem preordera na X360 ze świadomością, że ta gra nie będzie zachwycała grafą, ale grywalnością, która - przynajmniej dla mnie - nawet w Becie (a raczej Alphie ;)) była dla mnie ogromna.

A dla mnie i tak grafa będzie zayeahbista ;)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Właśnie to trochę zabawne. Mało kto jęczy że wszystkie CoDy mają grafę z **** a tu jeden bf który na konsoli = low z PC i wielki lament.
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
I wszystko w tym temacie :)

ta gra nawet na low będzie wymiatać :)
 

resident202

Użytkownik
Użytkownik
Ale tu niektórzy bzdury piszą. Ja jestem pewien że DICE nie wypuści bubla i chyba dla tej gry przeżuce się na oryginały.
Co do graczy narzekajacych na grafikę- nie kupujcie tej gry, zostanie więcej dla graczy którzy czerpią fun z świetnego gameplay'u
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hah, naprawdę wierzyliście, że ta gra na konsolach będzie wyglądała jak na mocnym PC? Bullshit, o tym było wiadomo już od dawna, więc teraz nie płaczcie. Battlefield to nie tylko grafika, która jest miłym dodatkiem do zaj******* gameplayu. Ja zamówiłem preordera na X360 ze świadomością, że ta gra nie będzie zachwycała grafą, ale grywalnością, która - przynajmniej dla mnie - nawet w Becie (a raczej Alphie ;)) była dla mnie ogromna.

A dla mnie i tak grafa będzie zayeahbista ;)
Właśnie, mnie tak samo wersja na becie bardzo podobała się graficznie!
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
"LOW = Lowest possible
>Similar visuals to consoles, lots of stuff disabled
>Minimum: Geforce 8800GT 512MB RAM"
Ale pojechali po konsolach :). Nie, no Panowie... tak nie wolno. Co to za marketing, gdzie konsole są spychane w "lowest possible" i porównywane do Geforce'a 8800GT? Coś tu jest nie tak. To śmierdzi mocną próbą wstrzelenia się w portfel blaszakowego gracza (,którego bynajmniej chcę tutaj obrazić). Naprawdę brudne zagranie ze strony wydawcy. Panowie - gry na konsole są droższe i więcej się na nich zarabia :).
 

jarek9292

Użytkownik
Użytkownik
fajnie zapłacimy za grę o wiele drożej a dostaniemy o wiele gorszą grę no kto zapłaci to zapłaci :)
 

Do góry Bottom