1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grafika w The Division - porównanie oprawy na PS4, XOne i PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 9, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przedwczoraj Ubisoft kusił nas wizją ulepszenia grafiki z bety poprzez patch premierowy do Tom Clancy's The Division. Przyjrzyjmy się, jak deweloperzy poradzili sobie z wykonaniem tej strzelaniny na różnych platformach.

Przed nami trzy porównania graficzne dotyczące The Division. W pierwszym filmiku ekipa CandyLand zestawiła ze sobą oprawę wizualną The Division w wersjach na PC, PS4 oraz XOne. Materiał trwa 5 minut i nieźle pokazuje różnice dzielące rzeczone platformy. Na pierwszy rzut oka widać, że pecety na najwyższych detalach mają przewagę, jeśli chodzi o jakość cieni.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    337
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Moim zdaniem każda wersja wygląda super ;) wiadomo tylko że cienie na pc wygrywają :D a tak wdł mnie praktycznie zerowa różnica

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A teraz tak by mieć w swoim PC taką grafikę jak na filmie potrzebujemy
    Rekomendowane wymagania: Intel Core i7 3770 3.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
    złożyłem PC o właśnie takich parametrach cena samego pudła to 5427 zł bez myszki, klawiatury i monitora dokupując te przedmioty wyszła mi skromna cena 6808,67 zł https://www.morele.net/koszyk/ możecie luknąć do mojego koszyka jak ktoś chcę, owszem można by kupić gorszą płytę główna i ram co dało by około 400 zl mniej ale jak już szaleć to szaleć. A więc podsumowując wole kupić konsolę xo albo ps4 za około 1500 zł i grac w grę mając w zasadzie parę cieni mniej.
    ps. gdy było by mnie stać grał bym na PC ale nie widzi mi się dać co jakieś 2 lata tyle kasy

dudi2000 lubi to.
  5. Marcellomar2013

Marcellomar2013 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Xone bez żadnych dodatków (kinecty, gry, abonamenty) mozna wyczaić za ~1200 nawet... A co do porównania zawsze zachodzę w głowę, jak można znaleźć jakieś różnice, które faktycznie miałyby wpływ na komfort rozgrywki. Zresztą konia z rzędem temu, co w ogóle jakieś różnice widzi.

6. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Już nawet nie próbuję widzieć różnic. Z pewnych rzeczy wyrasta się jednak.

MarioOL lubi to.
  7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Kolejne porównanie gdzie po za PC nie widac różnic powoli zacznę sądzić ze źródła udostępniające tego typu materiał juz nie maja o czym pisać lub są po prostu marne .Co do różnicy z PC niech maja cieszą się grafika tak jak my gra :)

8. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja powiem szczerze to wyłączam te różne dymki u inne pierdoły bo mnie najnormalniej denerwują i ograniczają widoczność i przejrzystość grafiki, bo kiego grzyba to w grach wkładają to nie wiem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teraz każda gra ma takie śmieszne wymagania by ludzie lecieli po nowy sprzęt a później się okazuje że ta gra działa na kompie za 2500zł na bardzo wysokich. Najbardziej śmieszy mnie w wymaganiach prawie każdej teraz gry procesor i7 ;D

Ponieważ gra jest robiona pod daną konsole i wyciąga z niej maks możliwości a z PC nie, gdyby ta gra była zrobiona pod tą konfigurację co napisałeś to wyglądałaby jak na E3 te kilka lat temu a nawet o wiele lepiej lepiej.

Nie wiem jak przy obecnej generacji ale przy poprzedniej było o tym że Sony dokłada do każdej konsoli a wychodzą na swoje dzięki sprzedażny gier, na rynku PC nikt nie dokłada a każdy chce jak najwięcej tortu dla siebie.

mrok lubi to.
  10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No właśnie. Po co ludziom światło/cienie/deszcz wiatr czy mgła. Bezsens ;)

maxoff lubi to.
  11. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Nie o tym akurat mówię hehe.. Tylko te sztuczne poświaty których wv rzeczywistości nie uświadczysz ;) nie wiem jak to się tam fachowo nazywa, godraysy czy inne howno

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum