1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

grafika w xboxie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Draptol787, Listopad 12, 2009.

1. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam jaka jest grafika w xboxie lepsza niz w ps3, widziałem wiele zdjęc i jednak na wiekszosci xbox 360 wygrywał z ps3 ale nie wiem czy to tylko fotomontaż. kto z was ma te 2 konsolki i moze sie wypowiedzieć. 2 pytanie to co myślicie na temat padzika do xbox 360 bo dla mnie jest on poprostu genialny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SedativRobix

SedativRobix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZDOLNY ŚLĄSK :)
    na 1 pytanie odpowiem tak: niemam ps3 ale grałem i grafika jest rzeczywiście gorsa od x360 a co do 2 pytania rzeczywiście pady do xa świetnie wykonane i dobrze leżą w dłonach.

4. Draptol787

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja też grałem na ps3 no i tamten pad to poprostu porażka, jednak nie moge sie wypowiadac na temat grafy po obejzeniu kilku fotek i graniu kilka godzinek u kolegi :)

5. marianlyl

marianlyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    co do padzika, to mam to samo zdanie ;D

6. SedativRobix

SedativRobix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZDOLNY ŚLĄSK :)
    zalezy od tego jaki sie ma telepator ;p i w jakie gry gra

7. Draptol787

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to tez fakt ze od tv wiele zależy. ale pada w xklocku nie pobija zaden pad. NIe wiem czy bill miał olśnienie na wychodku że takiego padzika stworzyła, ale inne pady sa poprostu denne. Wie ktos jak sprawuje sie kierownica od M$ bo chciałbym taka zakupic ale nie wiemc zy sie opyla ??

8. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    To ja powiem tak. Posiadam obydwie konsole. Xbox nadaje się do bardziej hardkorowego grania, a PS3 to kombajn mulimedialny. Nie powiedziałbym, że grafika jest dużo gorsza.
    Jest bardzo porównywalna na korzyść xboxa z tego powodu, że w PS3 kolory według mnie są mniej naturalne. Co do pada się zgodze pad z xboxa jest lepszy, ale ten od sony też nie jest tragiczny choć trochę za mały. Bardzo mi szkoda, że xbox nie ma blu-ray, bo te filmy są poprostu piękne w ps3, ale napęd blu-ray ma też jedną bardzo ważną wade-wolniej wczytuje dane niż xbox z dvd, więc dlatego wymagana jest instalacja gier, a nie to co na xboxie opcjonalnie.

Co do pytania kolegi nademną to polecam kierownice, ale tylko orginał. Podróby też nie są złe, ale po jakimś czasie kierownica dostaje luzów.

No to by było na tyle. Trochę się rozspisałem, ciekawe czy komuś się będzie chciało czytać.

9. Prisonbull

Prisonbull Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wątek bez sensu. Nie znajdziesz tu żadnych konkretów, bo posiadacz konsoli za którą zapłacił nie powie negatywów...

10. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    No nie koniecznie. Ja kupiłem obydwie konsole i do obu mam jakieś zastrzeżenia, bo nie ma konsoli idealnej.

11. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    w mutliplatformach grafika jest na ps3 delikatnie gorsza
    natomiast w exlusiwach od sony grafika jest o niebo lepsza niz na xbosie

12. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    o tu się z tobą zgodze w 100%. Pamiętam, że na PS3 najbardziej nie podobał mi się Dirt.
    Te kolory były tak paskudne, że jeszcze tego samego dnia poleciałem pod Dirta na xboxa.

13. dariusz666

dariusz666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiście różnice w grafie mam głęboko, na obu gry wyglądają świetnie, czasem zdarzą się wpadki ( Risen ), ale ktoś, kto zasiada przed next-gen. konsolą sprzed swojego PS2 czy PC, będzie zachwycony. Fakt, że nowoczesne PC biją gafę konsol na łeb, ale konsola to konsola. To na nie tworzone są nowe tytuły, PC to tylko przygoda dla wydawcy :D

14. wasilijzajcew89

wasilijzajcew89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    zalezy od gier ale chyba xbox w polsce jest uznawany za lepsza konsole jeden z powodów da sie go przerobic :p a polska słynie z piractwa a jesli chodzi o pada od x jest genialny

15. dariusz666

dariusz666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli jesteś typowym, stereotypowym polakiem... to tak :D Xbox bardziej jest dla ciebie.

16. Mizuichi

Mizuichi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Xboxa 360, więc zacznę od wypowiedzi na temat pada. Jest znacznie wygodniejszy niż ten do PSa. Co do grafiki. miałem kilka okazji pograć na PS3 w gry w które grałem też na moim Xe. Faktycznie grafika jest lepsza, ba jest dużo leprza. Jednak wspominając stare dobre czasy PS2. Producenci gier naprawdę potrafili zaskoczyć tym co potrafią wyciągnąć z tej platformy. Bardzo możliwe że PS3 znacznie graficznie przeskoczy Xboxa. Między innymi z tego powodu że ma leprze parametry. Jednak puki co góruje X. Wydaje mi się że tak znowu szybko PS3 nie przeskoczy naszej ukochanej konsoli graficznie. Jednak w końcu to nastąpi.

17. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    juz nastapilo niestety :(

18. Mizuichi

Mizuichi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdybyś mógł podać przykłady. Bo jakąś nie zauważyłem. Chociaż nie miałem jeszcze okazji spojżeć na nowości

19. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    pokaz mi gre na xboxa ktora choc sie zbliza do uncharted 2???? nawet killzone 2 jest poza zasiegiem

a tu za rogiem jeszcze gt5 , god of war 3 i HR.... :( niestety te tytuły zabija kazda gre na xboxsie

20. Mizuichi

Mizuichi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cóż. W takim razie muszę sprawdzić tytuły które wymieniłeś. Niestety nie miałem jeszcze z nimi styczności. jakby na to nie patrzyć Sony ma więkrze doświadczenie jeśli chodzi o konsolę niż Microsoft. Miejmy tylko nadzieję że producenci gier postarają się i dla nas Xboxowców Doszlifują grafikę. Pewny jestem że nie wyciśneli jeszcze wszystkiego z tej konsoli.

21. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    chociażby nie wiem jak były lepsze, nie opuszczę mojego pada ;)

Wczytywanie...

Poleć forum