1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grafika xbox vs pc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piszczala95, Listopad 4, 2012.

1. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, co uwazacie o grafice w xbox ? duzo gorsza niz na pc ? Chodzi o to ze nigdy nie mialem dobrego kompa i nigdy nie gralem na dobrych detalach ale jak kupie nie dlugo xbox to bedzie to cos tak czy siak, bedzie grafika godna podziwu na tv 47cali full hd ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odp: Grafika xbox vs pc

Grafika jest ok. Co prawda nie ma juz porownania do PC na full detalach. Ale a takiego pc trzeba dac pare tysi, a za rok 2 i tak juz na full gry nie beda dzialac :)

P.S Mozna powiedziec, ze na Xbox w najnowszych grach to jak na PC na srednich detalach +

Galaxy S II z Tapatalk 2

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Jak na sprzęt z 2005 roku , gry wyglądają bardzo dobrze. PC już byś modernizował parę razy. A za 500 - 600 to samej grafy nie kupisz.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    lepiej chyba się tego nie da opisać :D

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na xboxie jest o wiele gorsza grafika. Niestety konsola ma już swoje lata świetności za sobą. Oczywiście ciągle dostarcza dużo zabawy, ale ja miałem już dosyć słabych tekstur i poszarpanych krawędzi. Zależy jeszcze od gry i od tego jakim budżetem dysponujesz. Pisanie, że dobry komputer kosztuje kilka tysięcy to przesada. Za 2000, 2500 zł można złożyć konkretny sprzęt, który pociągnie każdą grę na wysokich/maksymalnych ustawieniach. Jak ktoś ma stałe źródło dochodu, to myślę, że ewentualna modernizacja sprzętu co 2-4 lata nie powinna być większym problemem. Cóż granie, to całkiem kosztowna sprawa i jeśli ktoś chce mieć wysoki komfort gry w najnowsze tytuły, to musi liczyć się z wydatkami.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    fakt ale jednak zawsze wolałem wydać jednorazowo niż co dwa, trzy lata bawić się z pierdołami a grafika w x360 nie jest taka zła. Wiadomo, nie jest powalająca ale zobacz co panowie zrobili w Forza Horizon. Ja uważam że gra jest naprawdę bardzo ładna i jest to przykład jeden z wielu. Są brzydkie gry i są te urokliwe ale grafa jeszcze daje radę :)

8. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okej, za 2,5tys nie zlozysz sprzetu na ktorymc i pojda wszystkie gry na ultra.
    Ale nawet jak nigdy nie gralem na dobrych detalach tylko slabych to grafika i tak bedzie dosc powalajaca na duzym tv nie? ;)

9. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Grafika xbox vs pc

Ja tam powiem tak ja kupilem boxa za 1000 ze sklepu mam kilka gierek z ktorych jestem zadowolony z grafiki bo nie jestem bardzo wynagajacym graczem .co do pc to za 1000 zl nie kupisz lux niestety :(

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

10. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jako gracz o podobnej sytuacji jak twoja powiem Ci, że grafika będzie Ci się podobać na 100% :)

11. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hehe ok to jutro ide kupic tv 47 a nie dlugo xboxa jak hajsy przyjda :)

12. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    To jest także wyjaśnienie dlaczego nowa gra na PC na Allegro kosztuje 130 zł, a na XKloca od 180 zł czasami. Komputer musisz Upgrade'ować, żeby nowe gry ci w ogóle działały. Kumpel teraz szuka właśnie części do kompa żeby mu MoH:Warfighter albo BF3 chodził na Ultra. Znalazł kartę graf. za ok. 500 zł i wyszło mu że po świętach będzie go stać. Napisał na jakimś forum to wyszło mu że do karty musi dokupić procka i zasilacz. Procek - 300 - 400 zł Zasilacz - ok. 100 zł, Karta - 500 zł. A za rok, dwa i tak mu gry pójdą na Ultra. A w X'ie płacimy więcej za gry ale nie płacimy za Upgrade'y. Myślę, że się to opłaca.

13. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak na sprzęt który ma już 8 lat prawie to będziesz zdziwiony jeśli nie widziałeś na żywo grafiki klocka..Włączysz sobie Red Dead Redemption, Forze Horizon czy Battlefielda 3 i szczena Ci opadnie (oczywiście cały czas pamietając o wieku tej konsoli)

14. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na grafice za 500 zł BF3 na ultra nie pójdzie, przynajmniej na pewno nie ~60 fpsow, chyba że w 800x600. Do 400 zł też dobrego procesora do grania sie nie kupi. Jak gość chce wydać na zasilacz 100 zł, to niech lepiej wcale kompa nie kupuje.

15. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Posiadam:

Procesor - Intel i5 2500k 4.5Ghz 1.26V
    Dysk: Intel SSD 330 120gb
    Chłodzenie - Thermaltake Big Typhoon VX
    Płyta główna - AsRock P67 Pro3 (B3)
    Karta Graficzna - Gigabyte GeForce GTX 670
    Pamięć ram - Corsair 2x4GB 1600Mhz
    Monitor - LED 22 cale ASUS VS228H
    Słuchawki - Lognetmedia aero 5.1
    Głośniki - Logitech X-230
    Myszka - Logitech G9x MW3 edition
    Klawiatura -Logitech G105 MW3 edition
    Podkładka - Icemat Glass 2nd Edition (szkło!)

Wydałem ponad 4000zł na ten sprzęt = żałuje

Dla mnie nie widzę tych pieniędzy, i co co ? kupiłem znowu xbox bo lepiej się dla mnie grąło dla 4fun
    Grafika dla mnie się nie liczy. Dla mnei się liczy xbox live party i znajomi! Z nimi bawię się świetnie.

I czekam na nową generację i sprzedaję swojego miesięcznego kompa.

16. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wspolczuje Krawol, tez bym kupil takiego kompa wlasnie hehe gdybym dostal wczesniej kase ale mnie uratowalo, co do xboxa to jak grasz ze znajomymy? znajomymi z sieci czy z realu ? moje ziomki nie graja na xboxach :D W jakis sposob wyglada taka zabawa ze znajomymi np. z sieci w granie na xboxie ?

17. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak masz możliwość, to podłącz kompa pod telewizor i do tego pada od xboxa. Masz listę znajomych i zapraszasz ich do gry. Ja tam zdecydowałem się na pc i nie żałuje. Gram w bf3 32v32 graczy, przy czym na konsoli jest limit 12v12

18. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okej to teraz tu bede kontynuowal temat ktory Ciesiel przed chwila usuna :p Jak bede slima kupowal to pierwszy lepszy najtanszy z dwuletnia gwarancja ? na lt+3 nie moge wrzucac gier na dysk ?

19. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    nom i graj solo jak nie masz ts czy tam ventrillo czy mumble. Dla mnie się beznadziejnie gra na kompie no może lepiej fraguje w codzie czy w bf 3 ale dla mnie większy fun jest na xboxie. Kwestia gustu. Jak ktoś chcę kupić kompa mojego to na pw :)

20. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dlaczego miałbyś nie móc wrzucać gier na dysk? oczywiscie, że możesz.

21. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wczesniej ktos napisal ze jak sie wrzuca gry na dysk to to rgh jest a nie lt, chodzi mi o to ze wszystkie gry mam na xboxie i gram na live na lt+3. Jak da tak rade to tak czy siak musze pierw te gry nagrac na plyte ?

Wczytywanie...

Poleć forum