Grafika

kraken86

Świeżak
Świeżak
Witam
Parę dni temu kupiłem xbox360 elite i mam parę pytań. Zostawiam czasami na noc xbox'a żeby pobrać sobie dema, gram min 2 godziny dziennie i bardzo jestem z niego zadowolony :) i tak się zastanawiam czy z czasem nie pogorszy się grafika, nie zamuli mi się konsola ? No bo przecie części się grzeją i eksploatują z czasem.
Może to głupie pytania ale proszę o odpowiedz :)
 

swistak1100

Użytkownik
Użytkownik
przeciez forum jest od tego zeby zadawac pytania^;). |
Według mnie konsola może ci sie przegrzać ale nie zamulic.. to tak samo jakbys powiedzial ze komp od uzywania sie zamula. Jest tak? Nie! z XboXem jest tak samo.
Konsola prędzej sie przegrzeje niz zamuli;D
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
możesz śmiało zostawiać włączonego xboxa na noc do ściągania
demek ,bo konsola wtedy tylko pobiera dane z sieci więc nie generuje grafiki
i nie wydziela znacznych ilości ciepła ,ja tak zostawiałem i nic sie nie działo

.
 

gaikos

Użytkownik
Użytkownik
właśnie wczoraj w nocy jak grałem to się też nad tym zastanawiałem :) jak przez dłuższy czas nic się nie robi, konsola jest w stanie spoczynku. Wielkie dzięki, przydał mi się ten temat :)
 

Davvido

Banned
Tutejsi użytkownicy grają nałogowo (po 12 godzin - jak twierdzą) i nie mają problemów. 2 godziny to nic. Nie masz się czego obawiać.
 

Pontas

Użytkownik
Użytkownik
Przestrzegaj tylko żeby np nie wkładać gdzieś do szafki albo obok kaloryfera bo może ci po paru godzinach już rozwalić. Polecam tez kupować konsole z układem chłodzenia jasper.
 

kraken86

Świeżak
Świeżak
Mam jaspera :)
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli posiadasz Jaspera to nie masz się o co martwić, solidny byk ;D
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Parę dni temu kupiłem xbox360 elite i mam parę pytań. Zostawiam czasami na noc xbox'a żeby pobrać sobie dema, gram min 2 godziny dziennie i bardzo jestem z niego zadowolony :) i tak się zastanawiam czy z czasem nie pogorszy się grafika, nie zamuli mi się konsola ? No bo przecie części się grzeją i eksploatują z czasem.
Może to głupie pytania ale proszę o odpowiedz :)

Przestań konsola jest do grania, jest po to stworzona dla rozrywki, zabawy śmiało graj.
Znam takich ludzi co zostawiają xbox na 24h i działa
 

Do góry Bottom