1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grafika

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Miki86, Kwiecień 29, 2008.

1. Miki86

Miki86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy to prawda ze grafikana X360 zalezy od rodzaju Tv i ze po podlaczeniu do zwyklego Tv tzn nie plazmy czy lcd grafika bedzie taka jak na PS2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzelus301

Grzelus301 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Grafika

Nie tyle co grafika będzie słaba(tak jak na przykład u mnie gdy podłącze X'a do 29" CRT Samsunga, to lepiej juz wogóle nie grać bo ten wygląd to powala...), a to jak będzie wyświetlane, na niektórych CRT będzie widać pixele, kwadraciki(tak jak u mnie) to zależy jakiej firmy masz TV itp.

4. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Po prostu zwykle telewizory maja za niska rozdzielczosc (bodajze 480i w PALu) i nie bedzie widac tylu detali w grach (czasami rowniez tekstu pisanego mala czcionka). Rowniez mniej detali na teksturach itp, dlatego porownania do PS2. X360 wspiera rozdzielczosci az po 1080p, a zdecydowana wiekszosc gier chodzi na 720p.

5. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

piksele w zwyklych tv sa okragle, obraz bedzie rozmazany

6. Miki86

Miki86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Czyli jednym slowem odradzacie kupowania X'a jezeli mam zwykly Tv?

7. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ja mam zwyklego Panasonica ma jakies 10 lat i nie narzekam :) lipiec/sierpien przerzucam sie na jakas 40' HD

Jak Ci tak strasznie to bedzie przeszkadzac to kupisz sobie za 100zl na allegro jakis monitor CRT 19" i gry beda ladnie wygladac

8. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Lepiej panorame, bo na 19' CRT w niektórych grach będziesz musiał albo grać w 640x480, albo grać z pasami.

Jak masz zwykły TV, a nie masz monitora, ani kasy na monitor to zdecydowanie odradzam! Dodać należy że mój np TV jakieś cienie miał po dłuższym graniu i były one także na zwykłym obrazie :-\

Wczytywanie...

Poleć forum