1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gram.pl - pytanie o zniżki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hextor, Kwiecień 29, 2011.

1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, jak zapewne wiecie do gier wydanych przez CDP dodawane są takie kody na których mamy naprzykład 35 wPLN.

1. Czy to oznacza że upoważnia mnie on do zniżki 35 zł na dowolny produkt w ich sklepie?

2. Gdzie mam go wpisać? Przy dodawaniu gry do koszyka - tak gdzie pisze, "mam kod promocyjny" ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Futri

Futri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Kiedyś używałem (ponad 4 lata temu :S) to w koszyku jak już wybrałeś co chcesz kupić to czasem jest opcja "zniżka" i tam ci odlicza wPLn coś takiego było nie mam pojęcia jak jest teraz.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Teraz to już lipa ... Zamienili to na cdpunkty za które można kupić jakieś gierki starsze, a nie dostawać zniżkę ;s

Wczytywanie...

Poleć forum