1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gramofon do DJ Hero

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez drwota, Wrzesień 26, 2010.

1. drwota

drwota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,

zauważyłem, że z boku mojego "gramofonu" do DJ Hero jest taka jakby klapka i jest tam wejście na nowy gramofon (tzn. na samą tą część co się nią kręci), a więc mam pytanie, gdzie można kupić sam gramofon, a najlepiej samą tą część do skreczowania?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. direk

direk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pokaż foto o co dokładnie chodzi, wtedy może ktoś pomoże. Prawdopodobnie jest to port przewidziany na jakieś mody na przyszłość (to samo jest w niektórych gitarach - posiadają złącze podobne do gniazda RJ11 - jak w telefonie).

4. Koowall

Koowall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    A ta klapka to nie jest przypadkiem po to, aby można było podpiąc fader z drugiej strony ?? :)
    Coś mi się wydaje, że tak bo sam to sprawdzałem u siebie :D

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Tak, te wejścia są dla "prawo i lewo ręcznych" lub dla tych co wygodnie po innej stronie. Poprostu odpinasz z jednej strony płytę, i podłączasz po drugiej.

6. virusek

virusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    A ja chciałbym się dowiedzieć coś na temat "gramofonu" :) Grywalne to cudo jest jak Guitar Hero ? Wiem, że wychodzi teraz DJ Hero 2. Zastanawiam się nad kupnem czegoś dodatkowego (jeszcze wchodzi w grę Perkusja). Czy jest możliwość np. w DJ Hero grania gitara + gramofon ? Jak z opanowaniem tego cudeńka ? Widziałem gameplaye ale chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto posiada to na co dzień.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    chyba jasne ze w dj hero nie bedziesz grac gitara skoro to jest gra o byciu dj...

8. virusek

virusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
  9. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    da sie grać gitara + gramofon ale tylko niektóre piosenki :)

10. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Jest kilka piosenek w osobnym menu dla gitara+ gramofon. Co do grywalności, to sobie sam odpowiedz, jak lubisz tego typu klimaty gra spodoba Ci się na pewno! DJ Hero 2, będzie umożliwiało gre w więcej piosenek z gitarą u boku.

Ogólnie polecam, siostra też się wkręciła, co przyjedzie z Poznania, to zawsze zajmuje mi TV, żeby całe dnie w DJ Hero pykać :D

Wczytywanie...

Poleć forum