1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Grand slam tennis 2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez ach, Luty 6, 2012.

1. ach

ach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ciderland

Nazwa: Grand slam tennis 2
    Rodzaj gry:sportowe, tenis
    Data premiery w Polsce: 10 lutego 2012
    Producent:EA Sports
    Wydawca: Electronic Arts Inc.
    Wydawca PL: Electronic Arts Polska
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Poza ulepszoną w stosunku do pierwszej części grafiką, gra wprowadziła poważne zmiany w modelu sterowania mające dać graczom większą kontrolę nad ruchami wykonywanymi przez tenisistę. Używając jedynie prawej gałki analogowej możemy wykonywać większość odbić i serwów, co sprawia, że są one dokładniej i bardziej realistycznie oddane. Dla niezdecydowanych na takie rozwiązania przewidziano standardowy tryb, w którym akcje wykonujemy tradycyjnie, wciskając odpowiednie przyciski na padzie.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie EA pokazało klasę AGAIN! Osobiście uważam, że ta gra jest lepsza od Top Spina, łatwe, intuicyjne sterowanie, grafika, nacisk na odwzorowanie turniejów typu US Open itp, Wimbledon itp.

Później skrobnę coś jeszcze, jak rozbiorę tą gierkę na kawałki :)

4. ach

ach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ciderland
    No to też pograłem i mam swoje przemyślenia.Według mnie ta gra to typowa arcadówka ,tenisiści biegają jakby byli na dopalaczach,dobiegają do wszystkich skrótów które wydają się być w tym momencie bez sensu,trzeba się bardzo postarać by uderzyć piłkę w out.Gra jest strasznie monotonna i schematyczna.Grając pierwszy mecz na najwyższym stopniu trudności przegrałem pierwszego seta 1-6,ale cały mecz wygrałem ponieważ pod koniec tego seta zauważyłem że wystarczy powielać schemat z podbieganiem do siatki a wtedy rywal praktycznie nie ma szans by nas minąć,może to zrobić jedynie lobem do którego też takim tenisistą z turbo w nogach spokojnie zdążymy.Motyw z podbieganiem do siatki sprawdza się w 90 procentach i przez to właśnie ta gra szybko się nudzi.
    Od roku gram w TOP SPIN 4 i tam nudy nie ma ,każda praktycznie rozegrana akcja jest inna,zawodnicy się męczą po kilku solidnych przebieżkach i ogólnie top spinowi bliżej do symulacji którą ja osobiście preferuję dlatego w mojej klasyfikacji tenisów na konsole liderem pozostaje TOP SPIN 4.
    Mam nadzieję że EA nie będzie potrzebowało 15 lat żeby zrobić dobry tenis tak jak się to miało miejsce z serią FIFA.
    Ale jak ktoś lubi proste arcade to mu się tenis od "elektroników" powinien spodobać.

5. GryzekPL

GryzekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Ogólnie szit. Zostanę przy Top Spin 4.

Wczytywanie...

Poleć forum