1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand theft auto 5 (orginał) PROBLEM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomek Łączyński, Październik 20, 2013.

1. Tomek Łączyński

Tomek Łączyński Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elblag, Poland
    Witajcie mam dość dziwny problem z GTA 5 (Xbox 360) Gra oczywiście orginalna otóż mam Xbox 360 SLIM 4GB i potrzebowałem pendrive 16GB żeby moć grać. Zakupiłem Pendrive EMTEC z Biedronki i po 1miesiącu był problem (GRA została uruchomiona ponownie ze względu problemów z urządzenie do zapisu). Myślałem że to wina Pendrive dziś kupiłem (drugi inny na konsoli była informacja że spełnia zalecenia wydajności dotyczące xbox 360) i problem ten sam. Moge grać max 2godz i gra sie restartuje. Wiecie może czym to jest spowodowane ?? Podejrzewam że płyta jest źle wywarzona a co o tym sądzicie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    1. Nie znam pojecia "orginał"
    2. O co ci chodzi z "wywarzeniem"

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2