1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand theft auto IV - Genetically Superior achievement - problem

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez MrDraiger, Marzec 6, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Genetically Superior 25G
    Come first in 20 singleplayer street races.

Poczytałem w necie, pooglądałem filmiki, i zrobiłem w grze tak, ukończyłem na 1 miejscu każdy z 3 wyścigów na wszystkich 3 wyspach (czyli łącznie 9), dostałem esemesa od Bruciego że tam jestem koxem, championem i wgle the best i że jak chce to mogę się ścigać dalej ścigać, myślałem że będą nowe wyścigi ale widzę że nie ma, powtórzyłem jeden wyścig i mam w sumie 10zwycięstw, i teraz nie wiem czy mam każdy wyścig powtarzać czy mogę 1 wyścig 10 razy powtórzyć i załapie achiva, co wy na to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    W tym achievemencie chodzi o zaliczenie 20 zwyciestw w obojetnie jakich wyscigach, byleby byly to wyscigi w singlu. Czyli musisz tylko wygrac 20 wyscigow zaakceptowanych od Bruciego.

4. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Dokładnie jak kolega wyżej napisał . Również miałem z tym problem, ale dalej dzwonisz do Bruciego po wyścigi i robisz . :) W statystykach możesz zobaczyć ile zaliczyłeś . Ps. poszukaj sobie filmiku na yt. jak oszukać przeciwników. Dzwonisz po wyścig jedziesz na miejsce, nie wjeżdżając w pole dzwonisz do burciego i anulujesz od razu, po czym czekasz z 6 sec. Przeciwnicy odjeżdżają, A Ty wjeżdżasz w pole i jedziesz kółka .;p

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Hmm ciekawy sposób ale ja jednak pojadę sobie z komputerami :p fajnie jest patrzeć ja się ich wypycha z trasy i jak się rozbijają :p dzięki wielkie za odp.

6. Aztek_PL

Aztek_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z komputerami? Przecież ich samochody są niezniszczalne. Nawet jak wywaliłem rywala na dach, to na następnym okrążeniu cudownie wrócił na tor bez ryski.

7. hajducek

hajducek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo oni taki respawn mają może .

8. Wilczy

Wilczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Mają goda albo auto repair and flip

btw: osiągnięcie wymaga czasu ale nagroda zasłużona :)

Wczytywanie...

Poleć forum