1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Grand Theft Auto IV

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Mnih, Kwiecień 14, 2011.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz

Nazwa: Grand Theft Auto IV
    Data wydania w Polsce: 29 kwietnia 2008
    Gatunek: gra akcji TPP
    Multiplayer: tak
    Developer: Cenega
    Wydawca na świecie: Rockstar Games
    Wydawca w Polsce: Cenega

Opis:
    GTA... w sumie ten tytuł mówi sam za siebie, jednak krótki opis zawsze się przyda, chociaż wątpię, by ktokolwiek jeszcze w GTA IV nie grał :) W grze wcielamy się w Nico Bellic'a - serba - który przybywa do Ameryki w celu zrealizowania amerykańskiego snu. Oczywiście sprawy toczą się zupełnie inaczej, niż on to sobie wyobrażał. Gra dzieje się w Nowym Jorku. Do dyspozycji mamy masę różnych samochodów, motorów, łodzi, helikopterów etc, klikanaście rodzajów broni, niektóre w różnych odmianach, naszego bohatera można ubrac, upic, grac w kręgle, bilard, lotki i wiele innych rzeczy... Fabuła jest ciekawa i bardzo wciągająca - pod warunkiem, że się zna angielski, bo gra niestety nie została wydana w języku polskim.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Co tu dużo pisać - król królów, styl nad stylami.
    10+

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Cóż tu dużo pisać, gra nie do pobicia w swoim gatunku... Chociaż myślę że rośnie konkurent pod tytułem Just Cause.

5. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja daje 8 bo jednak na cos wiecej liczylem :)

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Oczywiście 10 , jak już koledzy wyżej najlepsza gra w swoim gatunku

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Moja ulubiona gra, dla niej kupiłem X360 :) każda częśc GTA jest przełomem w moim życiu, to już prawie jak religia :D

8. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszła. 10 to za mało

9. onomatobeka

onomatobeka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lokacje swietne, grafika b. podoba mi sie, te zycie na ulicach, fabula najmocniejszym punktem i... nic poza tym. Gra mnie rozczarowala, nie wiem jak w dalszej czesci ale po 25% gry mozna zauwazyc, ze 3/4 czasu spedzamy jadac samochodem, a raczej taczka, co jest bardzo denerwujace.
    Spodziewalem sie rewolucji, a wiecej zabawy oferuje mi SA i VC.

10. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podobnie jak u Mniha, dla tej gry kupiłem konsolę i nie zawiodłem się. Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem tą grę na 14 calowym telewizorze, ledwo co tam było widać ale była miazga! Polecam.

11. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Genialnie napisane. Mam dokładnie to samo, co nowy gta, zaraz były spekulacje z kolegami co tam dodają - oo, będzie można to, tamto...
    I tak praktycznie z każdą częścią, i oby to się nie zmieniło.

12. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Panowie tak się składa, że GTA IV również była jednym z powodów dla której kupiłem konsolę

13. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Wszyscy tak słodzą to ja napiszę kilka gorzkich słów od siebie. Plusem jest niewątpliwie duża lokacja i fabuła. Jak dla mnie to wszystko. Grafika jak dla mnie dno- po prostu chyba najbrzydsza gra na tą konsolę. Model jazdy samochodem straszny. Misje nudne jak flaki z olejem. Nie mówię że gra jest fatalna bop jest dobra ale liczyłem na coś o wiele lepszego. To już gta 3 i vc dało mi o wile więcej radochy!!!

14. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gta IV to jedna z najlepszych gier wogóle!
    San Andreas też było niczemu sobie , czekamy na Gta V.

15. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja również dla tej gry kupiłem konsolę, gra świetna, zdecydowanie najlepsza w moim rankingu. Znakomity soundtrack, świetne lokacje, znakomita grafika, wiele szczegółów i wciągająca fabuła oraz gameplay. Czekam na V ;]

16. Siemik

Siemik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grafika , dźwięk itp w dobrym stanie że tak to nazwę . Dużo dopracowanych rzeczy , ale bardzo się zawiodłem jeśli chodzi o "magie" . W porównaniu do GTA SA gra wcale nie ma klimatu . Misję niby są ale to nie to samo co w SA . Tak szczerzę to wolałem grać w SA i VC z gorszą grafiką niż w to . GTA 4 zupełnie odbiega od przeszłości , są tego plusy ale też przykre minusy .

17. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Święte słowa . Z dodatkami stanowi absolutnie genialny pakiet. Zawsze to do niej odnoszę się w wystawieniu oceny innej grze , więc jakiej jak nie tej mógłbym dać 10? Zresztą to jest coś więcej niż tylko gra , to wirtualne miejsce w którym chce się przebywać jak najdłużej. Miasto to geniusz.

18. maneko87

maneko87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    Ja także kupiłem konsole m.in dla tej gry. Grałem w każdą część GTA po kolei jak się ukazywały. Ostatnią przed GTA 4 było GTa VCS na PS2 . Czytałem masę zapowiedzi GTA IV, galerii premierowych i pozniej recenzji. Same Pozytywne opinie - pomyslałem ... musze miec tę grę. Kupiłem Xboxa 360 i kiedy odpaliłem "czwóreczkę" na moim wówczas 32" LCD nie mogłem uwierzyć zę konsola potrafi wygenerować taką grafike z tak płynnymi klatkami. :) Gorąco polecam !

19. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja również dodam od siebie że głównie dla tego tytułu kupiłem konsole. Sporo osób narzekało na tą część jednak dla mnie czwóreczka to istny majstersztyk, cudo, coś więcej niz tylko gra.

20. Dymuś

Dymuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
    Moim zdaniem ponieważ mam Xboxa którego wkońcu zamienię na nowego, gra jest wyśmienita, potrafi wciągnąć i zapewnić rozrywkę. Gra przez XBL jest super, 10/10!

21. GummySzatek

GummySzatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cóż... gierkę oceniłem na 6 (wahałem się na 7) ponieważ mimo tych wszystkich nowości nowe GTA straciło swój urok, to coś co miały poprzednie części. Gra została oskubana chociażby z ogromnego świata, wielu gierek pobocznych i innych smaczków (patrz SAN ANDREAS), fabuła nie porywała- bynajmniej mnie. Mam nadzieję iż plotki na temat GTA V się sprawdzą, że gra ma mieć miejsce w Vice City. Oby tylko w latach 80- ta muzyka aaah... (GTA Vice City wg. mnie miała najlepszy klimat)

Wczytywanie...

Poleć forum