1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto Online - zawartość darmowego DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 14, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przygotujcie się na przemierzanie wybrzeży i łażenie po gorącym piasku! Darmowe DLC do Grand Theft Auto Online zatytułowane Beach Bum pojawi się już 19 listopada. Co nas czeka nowego? Jest tego sporo.
    Całość zostanie automatycznie dodana wraz z nową aktualizacją 1.06 i zawierać będzie dwie nowe bronie, cztery pojazdy na ląd i na morze, wiele nowych misji oraz opcji personalizacji, w tym fryzury, tatuaże i ciuchy.

Nowe misje
    Nowa aktualizacja przyniesie masę świeżutkich misji, w tym wyścigi na plaży, deadmatche, skoki spadochronowe, Ostatnia Drużyna Wygrywa, Walki o Przetrwanie oraz ataki na gangi, wszystko w klimatach gorącego piasku i słońca.

Oto lista niektórych nowych zadań:

"Trawiasty szlak II" (Wyścig): W drugiej części tego popularnego wyścigu zmierzysz się z wielkim skwarem począwszy od północnego brzegu rzeki Zancudo, przez tereny podmokłe, aż po plażę w Północnym Chumash.

"Survival na Del Perro Pier" (Survival): Diabelski młyn zaoferuje Ci mrożącą krew w żyłach przejażdżkę z falami kolejnych wrogów. Oczywiście na plaży.

"Widok na Vespucci" (Skoki spadochronowe): Ten skok posyła cię z 2,980 stóp w dół plaży Vespucci, lecąc pośród palm by w końcu wylądować na boisku do koszykówki. Jeśli masz odpowiednie umiejętności z pewnością uda Ci się zaliczyć parę checkpointów nawet bez otwierania spadochronu.

"Plaża Paleto" (Drużynowy Deathmatch): Lokalni mieszkańcy mówią, że nic się zbytnio w tym miejscu nie dzieje, więc chyba wyświadczymy im małą przysługę gdy obudzimy ich burzą pocisków. Ten drużynowy deathmatch zabierze na romantyczne spotkanie od 4-8 graczy.

"Przejażdżka po lody" (Wyścig na rowerach): Z pewnością polubisz rowery, gdy przemierzysz plażę Vespucci mijając kolejne ostre zakręty, by pobić swój najlepszy czas.

Nowe pojazdy
    DLC to także nowe pojazdy: BF Bifta Dune buggy, rajdowa ciężarówka Canis Kalahari, kamper Bravado Paradise oraz jako stary znajomy powracająca stylowa motorówka Speeder Speedboat.
    Wszystkie pojazdy są absolutnie za darmo do zamówienia ze strony southernsanandreassuperautos.com, zaś motorówka dostępna jest na docktease.com. Nowości tych uświadczymy także w trybie singleplayer.

Nowe bronie
    Dodatek przyniesie dwie nowe bronie - kompaktowy pistolet SNS i rozbitą butelkę jako broń białą, efektywną przy "bliższym kontakcie" z przeciwnikiem. Bronie te dostępne będą za darmo w Ammu-Nation, a także automatycznie dodane w trybie fabularnym.

Nowe opcje personalizacji
    Z nadejściem nowej aktualizacji przyszykujesz swoją postać na plażę. Nowością są stylowe szorty, neonowy strój surfera, plemienne tatuaże oraz fryzury.

To dopiero pierwszy z wielu nowych dodatków, nad którymi pracuje Rockstar. Wkrótce deweloper ma podać więcej informacji na temat nadchodzącego kreatora aktywności, wspólnych napadach oraz trybie "Zdobądź flagę", a także dodatkach do trybu fabularnego. Dzięki weni widi weczi.​

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wnioskując po tym zdaniu:
    Mam nadzieję, że na single player też będą dostępne te nowe pojazdy, bronie, ciuchy, tatuaże itp.

4. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Co prawda dodatek **** nie urywa, ale jest za darmo.wiec poraz kolejny szacunek dla Rockstara

Proponuję, żebyś przed pisaniem kolejnych postów dokładnie przeczytał temat w którym odpowiadasz.

5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiem, że DLC jest głównie dla GTA Online, ale o nowych pojazdach jest mowa, że będą dostępne w single player, więc napisałem też o innych rzeczach, które zostaną dodane do Online.

1 osoba to lubi.
  6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jeśli mam być szczery, to multi w GTA V jest strasznie.. czerstwe. niby masa misji, całe miasto, masa samochodów, ciuchów, bajerow.. ale jak mam czekać przez 1 min zanim znajdzie mi jakąś misje, kolejne 2 min jak wszyscy będą gotowi i kolejne 2 jak mecz wystartuje to mi się po prostu odechciewa.. GTA to niestety nie gra na konsole tej generacji.

2 użytkowników lubi ten post.
  7. Lowi

Lowi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po prostu jesteś niecierpliwy

8. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie to czekanie po pewnym czasie zaczyna denerwować, gdyż na misję musisz czekać ok. 3-5 min. Wiem, że to nie jest dużo ale czasami też jest tak, że zapraszasz innych, potem oni dołączają, niby wszystko okej, nagle wychodzą i szukaj sobie nowych, to schodzi. Chcesz zrobić 5 misji to ogółem musisz przeznaczyć ok. 20 minut na czekanie. Jedyny minus GTA Online, wszystko inne według mnie jest w porządku.

9. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Super. Ciekawe czy wyjdzie jakieś fabularne DLC?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

10. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Wszystko fajnie tylko ja wam powiem ,że na GTA nie wchodziłem już ponad 2 tygodnie bo jest dla mnie trochę nudne. Aczkolwiek z niecierpliwością czekam na DLC o CJ z SA :)

11. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No super ,że darmowe ale te gta online mnie nie przekonało i chyba nie przekona...

12. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak dla mnie GTA Online jest slabiutkie. Zdecydowanie bardziej mi sie podobal Multiplayer w "czworce". Jeszcze jesli mamy jakas ekipe, to mozna cos pograc, ale wykonywanie misji z przypadkowymi ludzmi, z ktorymi nie mamy kontaktu jest po prostu straszne. W miescie ogolnie straszna nuda, liczylem na mozliwosc napadow na banki itp. ale niestety nie mamy takiej opcji. Niby jest okej, ale czegos mi tutaj brakuje, bo mnie Online strasznie nudzi.

Wczytywanie...

Poleć forum