1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto V: DLC potwierdzone. Plus - nowe poszlaki o wersji PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 13, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W dzisiejszych czasach nie powinno to być dla nikogo niespodzianką, ale informujemy – Rockstar przypadkiem potwierdził, że Grand Theft Auto V doczeka się dodatków DLC. W międzyczasie pojawiły się nowe tropy związane z pecetową wersją gry.

Zacznijmy od kwestii, która zapewne bardziej was interesuje, a więc GTA V w wersji PC. Nic oficjalnie nie potwierdzono, ale na spotkaniu z inwestorami starszy dyrektor ds. relacji z inwestorami w Nvidii, Chris Evendon, wspomniał o pecetowym wydaniu gry. Mówiąc o obecnym stanie rynku komputerów osobistych, stwierdził, że niedługo gracze będą ulepszać swoje maszyny przygotowując się na premiery długo oczekiwanych produkcji, które pojawią się jesienią – obok takich tuzów jak Call of Duty: Ghosts czy Assassin’s Creed IV: Black Flag, znalazło się też Grand Theft Auto V.

Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy – całkiem możliwe, że Evendon uznał PC-tową wersję gry za pewnik. Inna sprawa, że firmy takie jak Nvidia czy AMD wiedzą zapewne więcej niż zwykli, przeciętni gracze – w końcu ich programiści najpewniej aktywnie współpracują z Rockstarem, jeśli ten rzeczywiście robi komputerową edycję GTA V.

Tego, czego możemy być natomiast pewni, to obecność w „piątce” DLC. Na stronie pomocy technicznej Rockstara znalazła się informacja, że o ile gra na PS3 nie będzie miała blokady regionalnej i amerykańskie wydanie będzie można uruchomić na europejskiej konsoli, o tyle rozszerzenia przypisane mają zostać do konkretnego kontynentu. I tak na europejskim PSN-ie nie aktywujemy kodów na przedpremierowe bonusy z USA, a dodatki pobrać będzie można tylko z serwerów położonych na Starym Kontynencie i będą one niekompatybilne z płytami pochodzącymi z innych części świata.

Oby rozszerzenia trzymały poziom tych z czwartej części.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    mam nadzieje że to dlc to będzie coś w stylu Episodes from Liberty City a nie jakieś pierdółki do multi typu (lokacje?) bronie, ubrania itp.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A kogo w ogóle (Tutaj) obchodzi wersja PC? Co do DLC'ków, to ja też mam nadzieję, że to będzie coś w stylu EFLC. Bo jeśli te dodatki będą w postaci dodatkowych broni, pojazdów, mappacki (lol), to wtedy -1pkt dla R*

1 osoba to lubi.
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Znając R* to DLC nie ograniczy się do dwóch nowych koszulek dla bohaterów.

7. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja bym chciał aby to DLC było w stylu Undead Nightmare :D
    To było wspaniałe- dodanie zombie do świetnej gry , takiej jak RDR powiodło się i myślę ,że w GTA V też by się to sprawdziło

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nie.. tylko nie to

Jak kocham RDR to UD pograłem może 1h i odstawiłem.

Co do DLC do V to jestem pewny że lipy nie zrobią ;) R*

9. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Mnie obchodzi bo mimo że xbox służył mi dobrze to musiałem go sprzedać. Teraz gram na pc padem od xboxa

10. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Mnie... Pomijam kwestie wizualne (bo wiele gier już na obecnej generacji niedomaga), ale modów to ja na konsoli nie zobaczę.

11. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Fajnie jakby grało sie w dodatku jako policjant,planować akcje antyterrorystyczne,zbierac radiowozy,łapac (zabijac) przestępców z listy.Zeby takie DLC wyszło normalnie na płycie, jak zawsze dodatki od Rockstara

1 osoba to lubi.
  12. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Wygodniej ci na padzie niż ultrawygodnej klawiaturze z myszka? Dziwne,to jak byś przesiadł sie z kanapy na taboret

13. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Przecież Ci piszę, że gra na PADZIE, gdzie akurat w GTA gra się o wiele lepiej więc, nie widzę problemu...

14. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Nie we wszystkie gry gra się wygodnie na myszce i klawiaturze(sandboxy,bijatyki,slashery,skradanki,wyścigi itp) wtedy z pomocą przychodzi mi ultra wygodny pad od xboxa . Poza tym jestem konsolowcem i urodziłem się z padem w łapie

15. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Przestawiłeś metaforę trochę :D
    Dla mnie granie na klawiaturze i myszce to jak przesiadka z kanapy na taboret.

Ktoś pisał o zombie...
    Powiem szczerze że to mogłoby się naprawdę udać, uwielbiam klimat opustoszałego miasta po którym krążą niedobitki zombie.
    Jakby R* dał takie DLC to biorę w ciemno.

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  17. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    GTA IV miało bardzo dobre dwa dodatki i przynajmniej nie żałowało się pieniędzy wydanych na nie.W przeciwniństwie do niektórych gier gdzie dodaje się dwie koszulki i broń i każą płacić krocie :/

Wczytywanie...

Poleć forum