1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto V: Dwóch graczy pozwało Take-Two. Nie uwierzycie za co...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tę informację, pomyślałem, że to żart. Ale nie był – w październiku ubiegłego roku grupa graczy złożyła pozew przeciwko Rockstarowi i Take-Two w związku z GTA V. Powód? Poczuli się oszukani faktem, że sieciowy moduł GTA Online uruchomiony został dwa tygodnie po premierze „piątki”.

W Stanach Zjednoczonych odbyło się już wiele spraw z kuriozalnymi wyrokami - na szczęście ta z GTA V do nich nie należy. 4 października niejaki Bruce McMahon wraz z Christopherem Bengstonem złożyli pozew przeciwko Rockstarowi i Take-Two Games. Twierdzili, że firmy wykorzystały bezprawne i nieuczciwe praktyki biznesowe od dnia premiery sprzedając Grand Theft Auto V po pełnej cenie, podczas gdy przez pewien czas gra była niepełna. Bo nie działał moduł sieciowy, który miał zostać rzekomo uruchomiony „natychmiast”.

Tak przynajmniej – według powodów – sugerowały reklamy i materiały marketingowe związane z produkcją, wprowadzając „poszkodowanych” w błąd. Jest to oczywiście totalna bzdura – Rockstar nigdy nie obiecywał, że serwery GTA Online zostaną uruchomione w dniu premiery podstawki. Wręcz przeciwnie – developerzy ciągle podkreślali, że multiplayer pojawi się dopiero 1 października.

Na szczęście wiedział o tym sędzia, który odrzucił pozew McMahona i Bengstone’a. Podkreślił, że na pudełku z GTA V nigdzie nie widniała informacja, że moduł sieciowy będzie działał od razu, znalazło się natomiast ostrzeżenie, że multi oraz inne opcje mogą nie być dostępne dla wszystkich.

Naprawdę nie wiem, co kierowało rzekomymi „poszkodowanymi”. Domyślam się, że liczyli na łatwy zarobek, tyle tylko, że ta sprawa od początku skazana była na przegranie. A panowie narazili się – delikatnie pisząc – na śmieszność.​

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Fearo

Fearo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pozew to powinnien byc zlozony przeciwko wszystkim innym tworcom gier, ktore wypuszczaja buble i polprodukty, za ktore trzeba zaplacic 3 x cene pelnej gry w postaci dlc aby dostac caly produkt.
    Ale w sumie ludzie sami sa sobie winni pozwalajac na takie praktyki i lykajac wszystko ;)

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Ja grałem normalnie od 1 października więc nie wiem o co im chodzi...:cool:

5. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jak to co chęć wyciągnięcia kasy w stanach jest wiele kuriozalnych pozwów

Wysłane z mojego GT-S6500D

6. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    ja w pierwszych dniach obcowania z GTA V rozważałem złożenie pozwu przeciw Rockstar i Take-Two za to że przez ich grę zawalam noce i wstaję do pracy niewyspany, przez co spadła moja efektywność.

1 osoba to lubi.
  7. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    W Ameryce wszystko jest możliwe. Nikt nie kazał im kupować GTA V, przecież byli odpowiednio poinformowani, że Online nie będzie działać od premiery. Gdzie tu logika?

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dobrze, że chociaż sędzia (Dredd .) grał w GTA V i wiedział o co chodzi :).

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dobrze że się na Craperfielda4 nie rzucili bo po wpadce z ową częścią kolejne już by sie nie ukazały :D
    półprodukt :D

Wczytywanie...

Poleć forum