1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto V: Kilka słów o tym, jak internet ekscytował się plotką o wersji PS4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 28, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przez pewien czas wydawało się, że brytyjski oddział Sony potwierdził na Twitterze wydanie GTA V na PS4 – szybko okazało się to jednak nieprawdą.

Wszystko zaczęło się od twitterowego wpisu skierowanego do brytyjskiego oddziału Sony. Jeden z fanów wyrażał w nim swoją ekscytację nadchodzącym „GTA V Miami” (tak, tak…) i stwierdził, że nie może się doczekać, kiedy uruchomi grę na swoim PS4. To oczywiście zapewne błąd autora „ćwierku” lub zwykła literówka, bo nie dość, że „piątka” nie będzie osadzona w Miami, to nie zostanie wydana na PlayStation 4 (przynajmniej na razie).

Niestety firma obsługująca oficjalne konto brytyjskiego Sony dała się złapać w pułapkę. W odpowiedzi PR-owcy napisali:
    To wystarczyło, by ruszyła fala – internauci od razu zauważyli wpis i zaczęli podejrzewać, że Sony potwierdziło (przedwcześnie oczywiście) istnienie Grand Theft Auto V na PlayStation 4. Nie muszę chyba pisać, że wywołało to radość wśród fanów.

Okazało się jednak, że to nieprawda. By zachować twarz, w jednym z kolejnych wpisów marketingowcy wyjaśnili sprawę i przeprosili za zaistniałą sytuację – wzmianka o PS4 była literówką, a gra ukaże się na PS3.

No chyba, że jest to tylko zagrywka marketingowa, ale jakoś nie chce nam się w to wierzyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A kto ich tam wie tak naprawdę :D
    Poza tym to "zwłaszcza" jest słowem kluczem.
    Wróżyć nie będę, ale zdziwić też bym się nie zdziwił jakby jednak wyszło.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    wg. mnie powinni wydać "V" tylko na x360/ps3 i zacząć pracować nad nowym tytułem na next geny a nie tak bawią się psychiką odbiorców mnie to coraz bardziej wkurza bo jeżeli faktycznie GTA 5 pojawi się na next-geny to ja się zawiodę..

5. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak to jest jak inne firmy prowadzą profile, fanpejdże i inne strony, nie mając większego pojęcia o temacie na który się wypowiadają. Ostatni fail z facebookowym profilem MS też temu dowodzi. Na dzień dzisiejszy najlepsze źródło informacji to fora deweloperskie i ewentualnie tweeter.

6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tu chodzi tylko o kasę, chcą się na obecnych konsolach nachapać ile można (takie mają zapewne kontrakty z Sony i M$), jak już sprzedaż konsol spadnie to wydadzą wersję PC/XOne i Ps4.
    Wersja PC/XOne i Ps4 wyjdzie i tak, gdyby nie chodziło o kasę to by jak ludzie powiedzieli co jest a co nie, a tak się bawią w kota i myszkę.

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dokladnie na 100 % wyjdzie na nextgeny ale to moze moze za 2 lata

8. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja powiem tak, takie właśnie niby wpadki nakręcają graczy i media oraz przede wszystkim internet do ciągłego wałkowania tematu GTA V co przekłada się na darmową reklamę gry. Przecież ktoś coś powiedział (oczywiście winnego nie ma) ale to nie my. Skąd my to znamy :D. No cóż taki marketing ma swoje plusy, a samo GTA V jest dla mnie pozycja, która muszę mieć i ją przejść :)

9. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo nieważne jak się mówi, ważne że się mówi :)

10. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    I tak najpierw kupię na X360, już nie mogę się doczekać :D

11. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No widzisz i oni właśnie na tym nabijają kabzę :p

12. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Mnie nie obchodzi wersja na next-geny, bo Xbox'a One / PS4 i tak nie kupię tak szybko.

17 września...

13. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja myślę, że oni dobrze kombinują. Premiera tylko na xbox 360 i ps3, przed powstaniem ps4 i xbox one? Trochę śmierdzi sprawa dlaczego?
    Bo za miesiąc po premierze GTA V jest ps4. Więc ich zadaniem jest uderzenie ostre w konsumentów, mogę się założyć, że w sklepach xbox 360 i ps3 będa wykupywane przez graczy ze względu tylko na GTA V. Mam 3 kumpli, co już kupili ps3 i jeden xbox 360 i czekają na GTA V.

Minie miesiąc i okaże się, że GTA V będzie i na xbox one i na ps4.

Musza jakość wyprzedać ze sklepów "stare" ps3 i xbox 360, zamienić je na nowe modele :)

Tu się kręci wszystko w okół kasy, a nie gry. Kasa gra pierwsze skrzypce. Nie wierzę, w to, że nie pracowano nad GTA V mając w świadomości, że będa nowe konsole, mające lepsza grafikę i mającą prostrza architekturę. Nie uwierze w to, że zrobili GTA V tylko na ps3 i xbox 360.

Wczytywanie...

Poleć forum