1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto V na PlayStation 4 kontra PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wersja hitu Rockstara w wersji na blaszaki została wprawdzie opóźniona, ale w sieci pojawiły się pierwsze obrazki. Kwestią czasu było pojawienie się tego typu porównań.

Zrzuty nie są rzecz jasna zrobione dokładnie w tych samych warunkach, ale można zaobserwować wyraźne różnice. Nie ma wątpliwości, że na PC Grand Theft Auto V (PS4) będzie wyglądało lepiej, jednak wymagać będzie też nie lada sprzętu.

Osobiście nie mam zamiaru kupować tej gry ponownie. Tym bardziej, że na PlayStation 4 gra się bardzo przyjemnie, a dodatkowe atrakcje w postaci np. wykorzystania możliwości DualShocka 4, w moim przekonaniu liczą się bardziej niż kilka pikseli i efektów więcej. Niemniej jednak bardzo jestem ciekawy co pokaże scena moderów, którzy z pewnością zabiorą się do pracy po wyjściu wersji pecetowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    To porównywanie już mnie przyprawia o mdłości ..

Wysłane z mojego HTC One max

4. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A to drzewo z obrazka... parę razy samolot o nie rozbiłem.

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Spokojnie niedługo będziemy wymiotować tym bo przecież pojawią się gify spóźnione o rok z dopiskami "Pc master race" czy coś w ten śmieszny deseń. Miałem kiedyś piękny sen, a w tym śnie fani xone/360 i ps4/ps3 połączyli siły by wspólnie hejtować Pc :p

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na pc będzie sliczna grafika, w pokazie slajdów jak zwykle brak optymalizacji ;]

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ciekawe jaki mocny Pc trzeba będzie mieć by generował taką grafikę ? Ciekawe ile taki Pc by kosztował bo zapewne nie tyle co obecna cena konsoli czyli 1500 zł ( dodam ze mam pc za 2000 zł procek intel i3 8 GB Ram, grafika AMD Radeon HD 6300M 1GB i mam problem z bf3 na minimalnych, a co dopiero gta v )

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    - Intel Core i5 3470 @ 3,2 GHz (4 rdzenie) / AMD X8 FX-8350 @ 4 GHz
    - 8 GB
    - Nvidia GTX 660 2 GB / AMD HD7870 2 GB

Czy ja wiem czy to takie wygórowane wymagania ..
    a te screeny to są jeszcze pewnie 'ulepszane' i naprawdę nie będzie tak to wyglądało.

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bo masz grafike z laptopa. Za 1500 złożę lepszy pc z normalnym gpu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

10. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jakoś nie jestem pewien ... zapewne za te 1500 da sie złożyć pc na którym odpalimy grę na minimalnych ustawieniach, ale by cieszyć sie pełnia detali i maksymalnymi ustawieniami grafiki te 1500 zł nie wystarczy i tu aspekt konsoli ma swoja przewagę, bo pc za 1500 zl nie jest nam wstanie dać tego co konsole w tej samej cenie.

11. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Gadasz jak potłuczony, komputer za 1600-1800zł z 2011r. odpala normalnie BF3 na średnio-wysokich detalach w dobrej płynności. (i3, 6770). 6300M to jest dno, a nie karta graficzna, z czym do ludzi. A weź też pod uwagę cene gier i to, że komputer nie jest tylko do grania.

12. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    W dobie dzisiejszych technologij różnica pomiędzy konsolami a pc powoli sie zaciera konsole nie sa już tylko i wyłącznie do grania np. ja xbox forum YouTube Skype czy jakieś inne strony najczęściej przeglądam z poziomu konsoli jest to dla mnie o wiele wygodniejsze, natomiast pc służy bardziej jako baza pików i dokumentów do pracy
    Dodam tylko ze ja do pisania na xo nie używam pada lecz smartphone z xbox smart-glas

Ostatnia edycja: Styczeń 17, 2015
  13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Za je faj ne zdanie "Nie ma wątpliwości, że na PC Grand Theft Auto V (PS4) będzie wyglądało lepiej, jednak wymagać będzie też nie lada sprzętu."

14. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem jak pisanie na padzie może być wygodniejsze od pisania na klawiaturze...
    Co do pc weź pod uwagę że grafika w konsoli odpowiada średnim ustawieniom grafiki na pc. Spokojnie wystarczy do tego pc ze średniej półki.

15. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam taki pc tylko z 4gb ramu i minimalnie słabszym procesorem, też i5 i gta 4 na maksymalnych nie pójdzie, żeby nie przycinało

16. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Admin kopiuje ile wlezie i pewnie nawet sam tego nie czyta.

17. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Nie wiem poco te porównania skoro i tak każdy wie że PC jest mocniejsze a ja i tak wybieram konsole PS4/Xone

18. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    122
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Te śmieszne porównania są tak bez sensu że można zrobić kupę. To są osobne sprzęty. Od prawie roku jestem na konsoli i nie mam zamiaru wrócić na kompa. To tak jakby porównywać benzynę do diesla. I co z tego że na kompie będzie ciut lepsza grafika jak premiera gta na pieca prawie 2 lata od pierwszej premiery? Takie tematy to nie potrzebny spam.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk

19. komski

komski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ciągle te porównania, ja na PC już nie zamierzam kupować, przeszedłem na X360 grafika mi nie przeszkadzała, teraz gram na PS4 ile można i też mi grafika się podoba. Jedynie dla ludzi którzy nie mieli do tej pory styczności z GTA V, zresztą nie każdy ma wypasionego PC. Więc nie każdy zagra w rozdzielczości 4k. Pozdrawiam.

20. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dlatego ten kto pomyślał (i oczywiście ma nowego kompa) ten nie grał na next genach by zagrać na pc. Zobaczymy czy było warto czekać ale sądząc po next genowej grafie to warto było.

Wczytywanie...

Poleć forum