1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto V: Odpicuj brykę i psa przez telefon! A Rockstar ostrzega przed grą

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Wrzesień 16, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Na iTunes pojawiła się aplikacja iFruit związana z Grand Theft Auto V, w której głównym bohaterem jest... pies znanego z gry Franklina, a także samochody gracza. Ponadto Rockstar skierował ostrzeżenie w stronę posiadaczy egzemplarzy piątej odsłony serii na Xboksa 360.

iFruit pozwala na rozwijanie umiejętności rottweilera Chopa w poświęconej mu minigierce. Pupil Franklina wytrenowany w aplikacji będzie groźniejszy dla przeciwników podczas misji, a ponadto zyska zdolność odszukiwania ukrytych znajdziek. Nauczy się też podawać łapę czy reagować na komenty "siad" lub "poproś". Stanie się też bardziej atrakcyjny dzięki możliwości zmiany koloru obroży. Słodko!

Ponadto w iFruit można zmieniać wygląd i niektóre parametry posiadanych przez nas pojazdów. Personalizacja podbuduje poczucie wyjątkowości gracza w trybie sieciowym Grand Theft Auto V.

Wygląda też na to, że poprzez iFruit uruchomimy GTA 3 i Vice City na iOS (jeśli je posiadamy, rzecz jasna) i obsłużymy konto w Rockstar Games Social Club.

Tymczasem twórcy uczulają posiadaczy kopii na Xboksa 360, odradzając instalację drugiej płyty, czyli Play Disc (w wydaniu premierowym są dwa krążki - Install Disc i Play Disc - zajmujące po 8 gigabajtów) w celu zachowania optymalnego działania gry. Słowa te są głównie skierowane zapewne do klientów Amazona.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kicający Ogórek

Kicający Ogórek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Mam kilka pytanek , mam nadzieję , że szybko i jasno mi odpowiecie :)
    -Kopii gry , czyli te które są tzw " piratami" ? .
    -Która płyta będzie do gry single player , a która do multi ?

4. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Jest jakaś szansa na wersję Android ? Nie mogę znaleźć żadnego info o tym, że to tylko na iOS. Mam nadzieję,że za jakiś czas będzie dostępne na Androida :?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Chodzi o oryginały,obie płyty są wymagane do singla

6. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    - Nie tylko, amazon wypuścił grę wcześniej niż powinno (do użytkowników) i z tego powodu rockstar odradza wkładania DVD2 (play disc) bo z tego co się orientuje, granie przed premierą z włączonym dostępem do xbox live = ban
    - Jedną płytę masz do grania, drugą do instalacji na dysku. Z płyty pierwszej instalujesz tzw. Content na dysk/pendrive po czym wkładasz DVD2 i odpalasz grę.

Myślę, że w miarę jasno wytłumaczyłem :)

7. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Rockstar odradza instalacji drugiej płyty, a nie wkładania jej do napędu. Dlaczego odradza ma być wytłumaczone w dniu premiery, na ich stronie w dziale pomocy.

8. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    @up To coś słabo zrozumiałeś... Z powyższego new'sa wynika, że nie poleca się instalacji DVD2, a granie z płyty, z wyjącym jak odkurzacz napędem. Sądze, że to miałoby mieć związek ze wspominanymi przez niektórych problemami z teksturami itp.

9. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Też czekam na wersję Android.. Ale możemy trochę poczekać, dlaczego? polecam przeczytać ten temat: fragmentacja androida i popularność poszczególnych modeli!!! :) iOS jest na kilku urządzeniach, rozdzielczościach etc. a Android? Mase urządzeń z innymi podzespołami, masa różnych rozdzielczości i zanim to zoptymalizują może trochę potrwać ;)

10. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aplikacja nawet ciekawa czekam na ver. android a tak ogólnie to mogli by dać wiecej w niej, np. kupowanie domów/sprzedawanie, hazard, itd.

Ja bym chciałby dali apke z telefonem z gry, zamiast obsługiwać ten w grze byśmy to robili w realu :D

11. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    ale jak mam RGH to nie połącze się z social Clubem i tą właśnie aplikacją ? :/

12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Niestety RGH odpada.

13. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    By to działało trzeba się podłączyć do LIVE podczas gry by wysłało na serwer staty.

Ja tylko jestem ciekawy czy się nie okaże że trzeba mieć GOLD do tego.

14. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie co ty.. zadania z social w RDR działają nawet jak nie masz golda

15. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Mam 2plyty na dysku zainstalowne. Raz mi sie zdarzylo.przy bardzo duzej predkosci ze maly slupel wyrosl na zakrecie :-D hhehehe ale fajnie chodzi lepiej niz gta iv Plynniej!

16. x.Kac

x.Kac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tczew
    W ostrzezeniu Rockstara chodzi o to , zeby "Install disc zainstalowac na dysk" a play disc nie i grac z plyty , aby szybciej wczytywaly sie tekstury , bo gdy mamy zainstalowane disc 1 i disc 2 to xbox nie wie z jakiej plyty ma czytac poniewaz pliki sa podobne , na youtube jest filmik w ktorym jest porownanie gry z dysku i plyty :-D , tak ze chyba najlepiej zainstaoowac disc 1 na dysku a disc 2 na penie :)

17. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Aplilacja. Wlasnie jest dostepna na iOS. Zajmuje 444 mb. Wlasnie ja sciagam a gierke bede mial za 2 godzinki i zobaczymy jak to bedzie wspolgralo :)

Pozdro

18. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czy R* próbuje mi wmówić, że niby lepiej jest grać jak cały czas napęd się "poci" od ciągłego wczytywania "Play Disc", niż jakby płyta "Play Disc" była zainstalowana na dysku, a napęd by sobie lulał? Niech zmienią dealera...

19. x.Kac

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tczew
    Dokladnie :) , ja wole zainstalpwac obie , bo rockstar za konsole kasy mi nie odda jak wybuchnie mi konsola od tego czytania a sasiedzi dostawali bolu **** od halasu napedu ;D

20. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)

Moja konsole czyta cicho płyty, nie słyszę żadnych głośnych hałasów o których mowa. Od 2,5 roku działa bez problemów, wystarczy dbać o płyty a nie placki smażyć tak jak moi znajomi. Aż włos mi się jeży jak widzę płyty znajomych, i nigdy im nie pożyczam moich gier bo nie potrafią o nie dbać...

21. x.Kac

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tczew
    Ja , rowniez nie pozyczam , moja tez cicho czyta , ale szkoda meczyc plyte :-D

Wczytywanie...

Poleć forum