1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto V - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 13, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Nazir

Nazir Banned

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gierka wyśmienita polecam :)

4. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Mam już parę wad :

1. doczytujące sie tekstury
    2. spadki fps
    3. system zniszczen aut to smiech na sali
    4. miasto ciekawsze było w gta 4

1 osoba to lubi.
  5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Konsola ma 8lat wiec już nie wymagaj cudów.

Jak dla mnie grafika cudna optymalizacja także, świat gta jest piękny i kolorowy jak narazie do niczego się nie doczepie bo nie ma do czego. Mi gra chodzi płynnie a mam oko do spadków fps ;)

Polecam

Wysłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

6. Wojtek1989PL

Wojtek1989PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Obiecywałem sobie więcej jeżeli chodzi o grafikę, ale jak pograłem tak godzinkę to naprawdę zrozumiałem, że ta konsola ma już 8 lat i jak na ogrom tego świata w GTA to grafika jest bardzo dobra, fajna fabuła, na razie jest kilka błędów mam nadzieję, że Rockstar je załata podczas wprowadzenia pierwszego patcha :)

7. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jest świetna , ale co do diabła oni zrobili z modelem kolizji. Mieli praktycznie idealny model z GTA IV wystarczyło go tutaj przerzucić...

1 osoba to lubi.
  8. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra jest super fajna i gra się z zacieszem na twarzy. Jedyne co irytuje to model jazdy(niektórymi pojazdami). Czy da się jakoś zmienić czułość sterowania autem(nie chodzi o celowanie), bo w opcjach niestety nic takiego nie dostrzegłem?

9. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    fizyka gry została usunięta taka jak z GTA IV. Autami w GTAIV fajnie się jeździło tutaj mam wrażenie jak bym grał w stare san andreas.
    Zobaczymy, narazie jestem w szoku, grafika bardzo ładna.

10. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    I bardzo dobrze że zmienili model jazdy, w IV był TRAGICZNY! Miałem wrażenie że jeżdżę poduszkowcami, pal licho jeśli to była taksówa albo jakiś stary amerykaniec, ale sportowymi furami? DRAMAT!!!! Zawieszenie pracowało tak jakby zaraz miało się rozlecieć już przy bardzo niskich prędkościach, szybka jazda była katorgą, co chwile w coś się uderzało. A motocykle? O tutaj już chyba było najlepsze, model jazdy motocyklem z Vice City bił na głowę ten z IV... moto nie dało się szybko wejść w zakręt bo bujało nim jakby był z papieru, o podskakiwaniu na byle wyboju już nie wspomnę. Słabe to było, na prawdę słabe. O dziwo na PC fizyka jazdy była CIUTEK, ale to dosłownie CIUTEK jakaś przyjemniejsza ale też bez rewelacji. Nie oczekuję tutaj MotoGP czy FORZY bądź klejenia się auto do drogi niczym w Saints Row ale auto to auto a nie dmuchany ponton czy poducha na kółkach. Jeśli sportowe auto klei się drogi to bardzo dobrze, tak własnie sportowe auta się zachowują. Zresztą, kto jeździł chociaż trochę bardziej sportowo a nie u mamusi czy tatusia z boku wie jak się auto powinno zachować, to samo tyczy się motocykli :)

5 użytkowników lubi ten post.
  11. evilblizz

evilblizz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Morzyczyn
    update: juz wiem czemu gracze zgłaszają ze podczas grania doczytuje im sie gra gorzej w prownaniu do gtaIV, otoz dysk konsoli nie wyrabia jak sie gra tylko i wylącznie z dysku(zainstalowany obie płyty), ja gram z płyty i gra dziala zdecydowanie lepiej...tez na wszelki wypadek sformatowalem sobie dysk i wyczyscilem pamiec cache..

gra jest ekstra, grafika jak na taką starą architekture jakim jest xbox360/ps3 to jest naprawde najwyzsza półka, jesli chodzi o płynność rozgrywki to gra chodzi podobnie jak GtaIV czyli w tej kwestii nic sie nie zmienilo, no i tesktury, obiekty, budynki itd..itp.. sie naprawde chamsko doczytują, taki to urok xbox'a/ps3 pomimo to, gra jest warta swieczki:) ogrom normalnie przytłacza....:) p.s. samochody za dobrze sie prowadzą jak na moj gust(mija sie z celem ulepszanie fury)chociaz zmienic wyglad zawsze fajnie:) Peace!! ;]

12. kmmepl

kmmepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ogólnie wszystko fajnie, ale model jazdy dużo lepiej podobał mi sie w gta IV, wydawał sie bardziej realistyczny niż ten, auta, szczególnie te szybkie są przyklejone do drogi jak bolidy F1, i ten system zniszczeń, można uderzyć prosto w mur a karoseria jest prawie nienaruszona. Ale ogólnie gra bardzo dobra, na mocne 9/10.

13. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Ej ludzie wszystko wszystkim ale nie mówcie ,że świat w GTA 4 był ciekawszy bo nawet skrawek mapy z GTA SA go pobije i tak się stało. Oczywiście znacznie powiększony skrawek :)

14. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    włączyłem pograłem troche i moje zdanie jest takie ze gra ma cholerne dropy animacji potrafi przyciac nawet na 2 sekundy az doczyta teren. tekstury równiez sie nie doczytuja od razu jest nawet gorzej niz było to za czasów gta IV. Miasto tętni zyciem grafika jak na tak starą konsole bardzo dobra, nie żałuje wydanych pieniedzy na pre ordera. Polecam :)

No to lece dalej minusy przy max prędkosci i uderzeniu w słup samochód ma lekkie wgniecenie. Mam nadzieje ze to jakoś naprawią, raz przy zeskoku ze skarpy samochodem Franklin wypadł z auta poprzez drzwi i się zabił.

15. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To masz jakąś syfiastą konsole w takim razie, ja gram i ani razu mi sie żadna tekstrura nie dogrywała, Wszystko od razu jest załadowane. Nic sie nie tnie, a przełączanie miedzy bohaterami trwa 8 sekund

16. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sorry Panowie ale jak ktoś twierdzi że w temacie płynności nic się nie zmieniło od czasów gta 4, to polecam grać na trzezwo. Poważnie:biggrin:. Ta gra jest bez porównania płynniejsza a do tego ma fps cap przez co klatki pokrywają się z odświerzaniem ekranu w tv (kto wie ocb to dobrze, kto nie ten o płynności nie ma pojęcia). Gta 5 jak na razie przez te 4 godziny które grałem 4/5 czasu trzyma 30fps a spadki zdarzają się tylko czasem i na krótkie chwile. W gta 4 framerate można sobie obejrzeć np. na digital foundry albo na Lensoftruth - 24klatki na x360 i 22 na ps3 lecąc helikopterem to max, polatajcie sobie w gta 5 - stałe 30fps z minimalnymi dropami. Druga sprawa to te wasze doczytywania tekstur - akurat w gta 5 to raczej nie doczytywanie a lod czyli level of detail, który jak w każdej grze występuje, tyle że z racji ogromnego zasięgu rysowania jest po prostu agresywniejszy. Nic w tym dziwnego skoro zasięg rysowania to po prostu kosmos - na 7mio letniej konsolce w tej grze draw distance jest lepszy niż na moim dobrym pc w Far Cry 3 - gdzie nie spojrzysz to wszystko widać z 5 kilometrów, ogień normalnie. (szczyt góry Mount Chillaid i ujrzałem najpiękniejszą panoramę w mojej 25 letniej "karierze" gracza).

Co do oceny gry to napiszę krótko - kosmos i o ile 4ka mnie znudziła po krótkim czasie, po jeszcze krótszym przybiła szaroburą depresją, tak 5tka jest zwyczajnie połączeniem najlepszych cech zebranych z całej serii + przeklimatyczny motyw z obrabianiem banków itp. i zmianą bohaterów. Model jazdy to kolejny plus - wielbię Forzę, kocham Gran Turismo, pojeżdżę i w Gtr, ale model jazdy w gta 4 to był żart - pływanie Lambo czy Ferrarką po mieście, jak łodzią po jeziorze, to niezbyt fajna zabawa. Sztywniejsze zawieszenie i lepsza trakcja w takim sandboksie sprawdzają się imo lepiej, bo na tak zapchanych ulicach manewrowanie "poduszkowcem" to była katorga - tutaj po wyczuciu samochodu można wymijać fury jak w jakichś szybkich i wściekłych (ale poślizgi na ręcznym czy nawet bez są na porządku dziennym, więc i pobawić się można a i w zakręty na pełnej p. wejść się nie da). System strzelania poprawiono bo już nie trzeba wypluć w typa całego magazynka żeby padł - 2/3 strzały w korpus i leży a do tego celowanie jest sporo przyjemniejsze. Kolejna sprawa to animacja i sterowanie bohaterami - reagują sporo szybciej niż N. Bellic a ich ruchy są bardzo dobrze oddane. Ilość rzeczy do roboty, fabuła, ogrom świata i ogólnie wszystkiego, dosłownie powalają - poważnie dawno mnie tak żadna gra nie zauroczyła swoim przepychem i wykonaniem. Reasumując - jak nic się nie zmieni w dalszych etapach gry, to dla mnie to chyba będzie gra tej generacji. Po gta 4 straciłem zaufanie do Rockstar ale gta 5 jak na razie zmazała wszystkie grzechy poprzedniczki. Zdecydowanie polecam.

8 użytkowników lubi ten post.
  17. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    szału nie ma, model zniszczeń faktycznie w 4 był elegancki, tutaj jakiś taki nijaki, ale ogólnie to przecież gta, nie może być złe .

18. evilblizz

evilblizz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Morzyczyn
    co do płynnosci gry to sie nie bede spierał ale ja mam inne zdanie, a jak gra chodzi w 30fps'ach to chyba sie nie pokrywają skoro gra sie na TV w 60hz, po prostu jest 30fps+vsync zeby nie bylo tearingu, ale np tereny poza miejskie wygladają słabo, teksturki bardzo słabej rozdzielczosci, poza tym dzwiek w tej grze to jest przecietny porownojąc go do np ostatnio wydanego The Last Of Us, bronie to brzmią jak jakies zabawki, kazda prawie tak samo(strzelalem jak na razie z 4) samochody tez nie najlepiej, pod tym wzgledem oczekiwalem ze bedzie naprawde dobrze, chociaz mogli podrasowac dzwieki z gtaiv, a model jazdy to kompletnie mi nie pasuje, moze do szybkich samochodow tak ale dalej uczucie jest jakby sie jezdzilo samochodem 4x4, w gtaiv jazda np. muscle car byla wysmienita, w 5 tego nie ma, ja tak to po prostu odczuwam, kazdy ma inaczej...peace...

19. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dla mnie to gra roku. Jedynie nowy Assasin może jej dorówna. U mnie gra chodzi płynniutko. No i tłumaczenie gry jest wyrąbiste. Oczywiście muza jak zwykle wypas. Pojechałem gdzieś metrem i się zgubiłem :) Odstawiłem nawet Diablo 3, żeby sobie w nią pograć. Idealna gra na te deszczowe wieczory.

20. JeanPepin

JeanPepin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak na razie ciężko mi znaleźć większe minusy, raz nie spodobała mi się sytuacja gdzie nowe auto spadło z wysokości 5 metrów, rozpędzone, i wybuchło ;s.
    Świat ogromny, zadań już jest sporo a grałem łącznie z 5 h, grafika cudna, prowadzenie aut jak najbardziej na plus, fakt te sportowe których btw jeździ chyba najwięcej prowadzi się chyba za łatwo, no ale dla mnie w porównaniu do kalekiego tępego modelu z IV to jest niebo a ziemia.

21. Wojtek1989PL

Wojtek1989PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Od razu mowie - gra jest naprawde SUPER i warta swojej kasy natomiast wg mnie bylo tyle czasu zeby udoskonalic bledy lub inne dziwne akcje ze minusy o ktorych pozniej pisze dosyc mocno mnie raza (licze na jakiegos patcha fajnego)

Plusy w porownaniu z GTA IV:
    +fizyka! (widac na pierwszy rzut oka lepsze zachowanie aut, postaci - upadki itd itp...
    +OGROMNA mapa !!!!!!!
    +grafika? (nie jest to Crysis 3 ale trudno sie dziwic w przypadku tak ogromnej gry...) nasze konsole juz maja 8 lat wiec nie ma tu co liczyc na lepsza grafike w przypadku tak ,,duzej,, gry,
    +opcja przelaczania sie miedzy postaciami (********* sprawa!!! - przyznam sie ze balem sie gdy zapowiadali ta opcje ale wyszlo bardzo GIT!),
    +koniec ,,kartonowych,, radiowozow (w GTA IV zbyt latwo przychodzilo ,,staranowanie,, radiowozu, w GTA V naprawili to,

Co do minusów:
    -troche kicha ze jak skrecasz kolami to nasza postac macha tylko rekami natomiast sama kierownica zostaje w miejscu (szczegolnie razi to gdy jezdzimy cabrio),
    -wczytywanie sie tekstur (mkniesz na oko z 200 km/h) i nagle w dziwny sposob wyrastaja buynki 300 m przed toba, lub kosze, studzienki nawet 2 m przed toba (dodam ze zainstalowalem druga plyte na dysku),
    -zdarzaja sie bledy w tlumaczeniu ,,twój stary uratował ci rzyć,, (hardcore!),
    -zbyt latwo mozna mknac samochodami (naprawde jestem w stanie przejechac na pelnej predkosci bez kolizji),
    -bardzo ciezko wzbudzic zainteresowanie policji (latalem po miescie, rozjezdzalem ludzi, strzelalem - I NIC!!!),
    -OGOMNYM MINUSEM jest wg mnie dlugi czas wczytywania menu gry (np zeby podejrzec mape), 3-4 sekundy oczekiwania sa naprawde bardzo irytujace,
    -odkrywanie mapy tez jest wg mnie dlabym pomyslem,
    -rozmawiasz przez telefon, i w tym samym momencie otwierasz drzwi od auta (telefon ginie w reku a rozmowa jest dslej prowadzona - mozna by bylo to jakos rozwiazac,
    -rowerem kolarskim z cienka opona mozna dpokojnie jechac po plazy...
    - KOLEJNY OGROMNY MINUS !!! - model zniszczen (zostawie bez komentarza... Nie wiem po co psuc cos dobrego - w GTA IV byl do zakcpetowania),

Dopisze gdy mi cos jeszcze sie przypomni lub cos fajnego/negatywnego zobacze ;) Narazie mam tylko 13% wiec duzo plusow i minusow powinno dojsc, wykonywalem narazie same misje i raczej nie ,,szalalem w terenie,,

Wczytywanie...

Poleć forum