1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grand Theft Auto V: Premiera jeszcze w tym roku?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez VenoVel, Luty 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podobno prace nad grą przebiegają bardzo dynamicznie. W związku z tym zwiększa się szansa, że zagramy w nią jeszcze w tym roku.

Podczas niedawnego spotkania przedstawicieli Take-Two z inwestorami Strauss Zelnick, szef firmy, poinformował, że w pracach nad Grand Theft Auto V zachodzą bardzo duże postępy. Można więc mieć nadzieję, że zagramy w niego jeszcze w tym roku.

Zelnick nie przedstawił żadnych szczegółów. Powiedział tylko, że gra będzie stanowiła kontynuację niebywałej ścieżki zachwycania fanów poprzez podnoszenie poprzeczki w branży wirtualnej rozrywki. Nie podał nawet przybliżonej daty premiery.

Tuż po oficjalnej zapowiedzi Grand Theft Auto V spodziewaliśmy się, że gra ukaże się jesienią lub zimą tego roku. Rockstar poinformowało jednak, że jej data premiery została ustalona - ogólnie - na przyszły rok fiskalny, czyli na okres pomiędzy 1 kwietnia 2012 a 31 marca 2013.

Pecetowcom pewnie sen z powiek spędza pytanie, czy Grand Theft Auto V ukaże się jednocześnie w wersji na konsole i komputery osobiste, czy też - podobnie jak poprzednia odsłona - najpierw trafi na konsole, a dopiero później na pecety.

Graczy ciekawi też kwestia, czy gra powstaje z myślą o Xboksie 360 i PlayStation 3, czy może Rockstar przygotowuje ją już na konsole nowej generacji. Bo i takie plotki pojawiły się ostatnio w mediach. Wówczas premiera GTAV byłaby uzależniona od Microsoftu i Sony, które nadal zwlekają z zapowiedziami nowych platform.

Źródło:Grand Theft Auto V: Premiera jeszcze w tym roku? - X360 - Gry w INTERIA.PL - Informacje, Recenzje, Poradniki, Zapowiedzi, Sprzęt

Co wy na to? Ja nie moge sie juz doczekac nowej odslony GTA. Jesli premiera odbedzie sie w tym roku to jest to moj tegoroczny must have!

2. Lotnik421 Xbox One

3. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Je4szcze nie przeszedłem GTA 4 ;) ale czekam z niecierpliwością na nową odsłonę ;D

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    po swietnym SAINTS ROW THE THIRD chlopaki z take-two musza zrobic naprawde cos niesamowitego by mi zaimponowac...

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Seria GTA jest niesamowita sama w sobie

6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie, może wyjść nawet za rok. Byle by optymalizacja była dobrze zrobiona, nie to co było na początku z czwórką.

7. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    a grales w SAINTS ROW THE THIRD??

8. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja grałem i wolę nawet IV od tego. SR nie przypadł mi do gustu ;)

9. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    GTA to GTA, nie ważne jakie SR było by dobre wielu i tak postawi GTA na 1 miejscu ze względu na markę czy sentyment.
    Co do GTA V to już nie mogę się doczekać ;)

10. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    SAINTS ROW THE THIRD to badziewie w porównaniu do jakiejkolwiek części GTA

11. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Dokladnie, zaden klon GTA nie dorowna Grand Theft Auto, ta seria jest jedyna w swoim rodzaju i czekam z niecierpliwoscia na jakies potwierdzone informaje!!

12. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Zaskocze cię: Tak. Ba, Gra jest całkiem śmieszna, i zajęła sporo mojego czasu. ale nie porównywałbym jej do Serii GTA. To dwie inne serie. w każdym tego słowa znaczeniu. :>

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Świetna wiadomość. Mam bardzo wielką nadzieję że GTA V wyjdzie jeszcze w tym roku, trzeba tylko czekać na oficjalną datę premiery, oby podali jak najszybciej, bo nie wiadomo na co w tym roku polować - Max Payne 3 czy GTA V. Jedyne obawy jakie mam, to czy Xbox 360 nie rozpuści się od tekstur, grafiki, fizyki itd.? Już GTA IV chodziło że tak to określę "ledwo, ledwo"... Oby coś z tym zrobili bo to powolne wczytywanie się obiektów jest irytujące.

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Kocham to jak gracze nazywają Saint's Row klonem GTA. Czyli Mafia to klon L.A. Noire, Forza klonem GT itp? To są 2 różne gry skierowane do 2 różnych targetów...

Co do newsa to zwróćcie uwagę na to, że możemy mieć nadzieję że GTA wyjdzie w tym roku, a wiele osób myślało że na bank wyjdzie w 2012, byli też wróżbici którzy stawiali na nadchodzący kwiecień, a tu zonk.

Wysłano z Xperii X8

15. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ciekawi mnie jak graficznie będzie wyglądała. Sorry ale gta IV na konsoli wygląda... przekomicznie słabo

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tytuł newsa wyraźnie sugeruje że GTA V ukaże się na 100% w 2012 r. Tymczasem dowiedziałem się jedynie, że 'prace nad grą przebiegają bardzo dynamicznie' , a cała reszta to tylko domysły redaktorka. Tak to już jest z tymi 'newsami' o GTA V, 95% z nich to plotki i niepotwierdzone informacje wyssane z palca od 'branżowych specjalistów'.

17. Szymrok

Szymrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    nie przesadzaj wygląda dobrze

18. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Aż tak słabo nie wyglądała, nie przesadzaj. Gorzej było ogólnie z optymalizacją, FPS i teksturami. To była masakra, w niektórych miejscach czułem się jakbym grał na jakimś słabiutkim PeCecie.

19. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To zagraj we wspomniane SR3, tam dropy to chleb powszedni ;) (a dołóż v-sync, to już nie da sięgrać :) [choć gra bardzo wciąga i przestaje się na to zwracać uwagę]

20. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    GTA4 przeszedłem na średniej klasy PC'ie, kupiłem gre na konsole i nie umiem za nic w świecie się zmusić aby grać bo... grafika w tej grze to nawet nie połowa tego co na PC miałem ;/.

21. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Sorki lecz Mafia była wcześniej niż L.A. :p

A co do GTA to całkiem prawdopodobne że wydadzą to w tym roku. Mnie to cieszy będzie co robic :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum