Grand Theft Auto V: Rockstar rusza z kampanią reklamową i śmieje się ze scjentologów

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

Grand Theft Auto V - strona internetowa grupy Epsilon Program

Data premiery Grand Theft Auto V wciąż nie jest znana, ale nie przeszkadza to Rockstarowi w uruchomieniu kampanii reklamowej gry. Firma udostępniła stronę internetową fikcyjnej sekty religijnej Epsilon Program, która funkcjonuje na terenie San Andreas.

Epsilon Program to największy religijny kult w San Andreas – fikcyjnym stanie, który będzie miejscem akcji GTA V.

Na uruchomionej stronie internetowej grupy możemy znaleźć kilka zwariowanych faktów na temat tej organizacji i o historii Ziemi. Ponadto Rockstar utworzył też specjalne konto Epsilon Program na Twitterze. Sama sekta to oczywista parodią scjentologów – ciekawe, czy postać wzorowana na Tomie Cruisie też pojawi się w grze.

Oczywiście uruchomienie strony internetowej fikcyjnej grupy nie jest faktem równie ważnym, co np. data premiery GTA V, ale oznacza, że Rockstar powoli rusza z kampanią reklamową gry. A to może oznaczać, że już wkrótce poznamy konkretne informacje o Grand Theft Auto V. Może jeszcze przed gamescomem?

Stronę oraz profil na Twitterze znajdziecie odpowiednio TUTAJ i TUTAJ.

Via: Cdaction.pl

Jizzed in my pants, coś się zaczyna dziać !
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
oby oby oby:)))
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Właśnie gram w San Andreas po raz 9,10,11... może 14. Chcę by tak było już z GTA V.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kiedy jest ten cały gamescom?
 
T

Turin

Guest
15.-19.08.2012
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mnie bardzo ciekawi, czy w GTA V będzie Grove Street i jakaś sympatyczna pojedyncza misja na tej świętej ulicy :)
 

Krawol

Banned
Użytkownik
kocham poczucie humoru Rockstara :) wszystkie gta są parodią USA :D włączcie np. talk radio jak amerykanie dzwonią z problemami do radia hahaahahahahahahahahaahahhah
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kiedy jest ten cały gamescom?
Rockstar oficjalnie zapowiedział że nic na gamescom nie pokażą :p
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
No nie :D Na gamescom nic :p To znaczy ze bedzie cos przed ^^ (oby tak bylo :D) Kurde no.. Ja nic nie chce tylko zeby dali datę.. albo chociaz miesiac ;/
 

Do góry Bottom