Granie bez płyty w napędzie.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PiaER

Użytkownik
Użytkownik
Przecież iXtreme to jest JEDYNIE firmware do napędu DVD! Jak niby ma on ingerować w oprogramowanie całej konsoli i dodatkowo oszukiwać ją, że gra jest włożona albo, co jeszcze śmieszniejsze, w ogóle tak namieszać, że konsola nie będzie wymagała płyty?!?! Wytłumaczcie mi to, bo chyba w innym świecie żyję... To tak jakby prosić nagrywarkę DVD (po wgraniu nowego firmware), którą mam w PC o to, żeby windows się nie zawieszał i trial Photoshop'a działał dłużej niż 30 dni... (...)
Skomentuje to tak: haushauhsa
Juz wyjasniam. Bardzo slaby przyklad podales z trialem od PSa i nagrywarka DVD... W Xboxie ta opcja ma prawo zadzialac, przeciez firmware DVD moze wyslac sygnal, ze plytka jest w napedzie.
CoOokie, uwierz w ludzkie mozliwosci. PS2 miala byc nie do przerobienia, ale jej zabezpieczenia w chwile. A wiesz, ze pirackie gry na PS2 mozna odpalac bez jakiejkolwiek przerobki? Wystarczy maly programik na karcie pamieci. Jest to tak samo irracjonalne jak mozliwosc odpalania gier bez DVD w Xboxie.
 

only

Użytkownik
Użytkownik
ale to faktycznie jest pomysl, mamy jedną płytkę która udaje że jest każdą grą jednocześnie, świetne ;]
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Wiesz, on dwie konsole przerobił w 10 minut i prowadzi serwis z konsolami. Zresztą sam nie wiem co o tym myslec, pozyjemy zobaczymy


Chyba dwa napedy.Nie uwierze że w 10 minut rozebrał bez zrywania plomb i przerobił dwie konsole.Po drugie nie chciałbym żeby taki maratończyk macał łapkska w mojej konsoli :D
 

L3fy

Użytkownik
Użytkownik
To by było znakomite rozwiązanie. Miejmy nadzieje, że to tylko nie jest fake!
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
W sumie PSP tez mialo dzialac jedynie z UMD , ale crackerzy sie postarali no i gramy w ISO z karty pamieci :p
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Mówicie o PS2 i odpalaniu z kart pamieci. Ok, ale jak sam PiaER piszesz, coś jest jednak odpalane! Coś miesza w załadowanym kernelu, żeby piraty chodziły. PSP to denny przykład, bo tam masz cały firmware obsługujący konsolę wgrany zmodyfikowany (wiem, bo sam z PSP 2 lata korzystałem :D ). Może będzie tak jak mówisz, że napęd będzie wysyłał sygnał, że płyta jednak jest w napędzie, ale co jak połączymy się do XBL, a tam serwer będzie chciał zweryfikować płytę? Może to "all-in-one" ISO wypalone na płytkę zaradzi temu, że będzie to jedna płytka odpowiedzialna za wszystkie gry. Pożyjemy, zobaczymy :)
 

only

Użytkownik
Użytkownik
Chyba dwa napedy.Nie uwierze że w 10 minut rozebrał bez zrywania plomb i przerobił dwie konsole.Po drugie nie chciałbym żeby taki maratończyk macał łapkska w mojej konsoli :D

Sam tego nie widzialem, ale z opisu osoby która była przy tym obecna wiem że wsadził konsole do... nie wiem jak to nazwac bo tego nie widzialem, nacisnal cos i naraz wszystkie uchwyty puściły, wcześniej tylko ściągnął plomby
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
A ja nie zapomne jak wmawiano mi ze Flash Liteon'a jest absolutnie niemozliwy!, a jedyna opcja to wymiana napedu.
 

bobovita1984

Użytkownik
Użytkownik
bzdura i tylko tyle powiem
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
a mi sie marzy nowy piracki dash, np tak jak media center w xboxie1. ale wiem ze to malo prawdopodobne
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jest możliwe, jedynym problemem jest czas, potrzebny do osiągnięcia danego celu. ZAMYKAM.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom