1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

granie live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez milosz0306, Lipiec 21, 2012.

1. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    zakupiłem konsole x360 arxade posiada On przeróbke LT 3.0, chciałem zagrac Online w FIFE 2012, jednak musze posiadac knoto live gold, na konsoli nie zostało zużyte te darmowe gold z tego co mi gostek mówił , jednak przy aktywowaniu potrzeba karte kredytowa czy jakąs tam . Jednak ja nie posiadam ani karty kredytowej ani żadnej innej, więc co mam zrobić aby zagrac ?

no i dajmy ze np. później chce pograc jeszcze na mulitplayer ale skonczy mi sie to darmowe konto gold to w jaki sposób aktywuje sie to http://allegro.pl/xbox-live-gold-48h-trial-legalne-automat-gratisy-i2504472907.html

Albo jak sie okaze ze zostało juz wykorzystane na tej konsoli te darmowe 3 konta (bo to używka ) to jak mam wtedy te kody zeby pograc ?

Wczytywanie...

Poleć forum