1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie multiplayer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robsik666, Lipiec 26, 2011.

1. robsik666

robsik666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Mam pytanie mianowicie mam przerobioną konsolę(iXtreme 1.6) i wiem że za granie online i tak i tak dostanę bana.Skoro i tak dostanę bana to chcę spróbować podłączyć konsolę pod net.I tak czy wystarczy nagrana już wcześniej gra żebym mógł bezproblemowo grać ?Chodzi mi o to czy nie muszę np.od nowa nagrywać gier i paczować ich jakoś?I czy jeśli podłącze x'a do XBL to od razu dostane bana czy nie koniecznie ?I czy jest jakaś możliwość(np.zmiana iXtreme) aby można było grać multi na przerobionej konsoli bez obawy o bana ?
    Sorry za takie pytania ale jestem laikiem w tym temacie ale mimo wszystko dzięki z góry za odpowiedzi i POZDRAWIAM !

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Możesz sam sobie przerobić napęd
    Wszystko opisane w tutorialu w programie jungleflasher, lub oddaj komuś za 50zł ci zrobi
    Co do banów to banują przeważnie przy jakieś fali większej ale dawno nei było

4. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Ja osobiście radzę aktualizację przeróbki do lt 1.9. Na Ixtreme, który posiadasz lepiej teraz nie podpinać konsoli do neta.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Teoretycznie wgranie najnowszego lt 1.9 może zmniejszyć prawdopodobieństwo bana. Za samo podłączenie od razu nie dostaniesz. Różnie to bywa, na pewno trzeba mieć trochę farta. Ja grałem na multi w gry z niższym wave, a w internecie pełno było ostrzeżeń, że takie granie prowadzi do bana. Nie dostałem go do tej pory.

6. robsik666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli mam rozumieć że jeśli wgram Ixtreme 1.9 to będe mógł grać na piratach z teoretycznie mniejszym ryzykiem tak ?Dodam iż prawdopodobnie będę grał po multi tylko w jedną grę mianowicie w Fifę 11 która jest spaczowana na wave 3.Podsumowując wystarczy zmiana ixtreme na 1,9 i w teorii będzie miejsze ryzyko ?A Ciesiel 91 mówiłeś że grałeś na niższym wave,a żeby grać jeszcze ostrożniej to co mam jakoś zmienić wave czy jak ?

7. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ściągasz grę z oryginalnym (nieprzerabianym) wave, sprawdzasz w abgx i nagrywasz.

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    po wgraniu lt 1.9 nie będziesz musiał już zmieniać wave w żadnej grze (ta przeróbka łyka wszystkie). Gry nawet nie musisz ściągać, wystarczy, że zrobisz obraz fify i przeskanujesz przez program abgx (wcześniej będzie trzeba go odpowiednio ustawić) i wgra oryginalny wave. Później wypalasz i grasz. Będziesz musiał jeszcze kupić online pass, bo tylko pierwszy tydzień pograsz za free.

9. robsik666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale raczej nawet chyba na lt1.9 dostanę bana nie ?To czy mimo wszystko nie lepiej zaoszczędzić pieniędzy i grać na takim ixtreme'ie jaki mam,bo przecież i tak dostane i tak ?

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To już twój wybór. Prędzej, czy później konsolę i tak będziesz musiał przerobić, a to dlatego, że niedługo nowe gry będą wymagały najnowszego dasha.

11. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Teraz już nie banują falami, co dzień ktoś może dostać bana i od tego się nie uchronicie. Skoro wiesz, że i tak dostaniesz tego bana to po co w ogóle próbować wchodzić na multi? Jak już tak bardzo chcesz to po co zmieniać te całe wersje skoro to nie uchroni?

12. robsik666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie skoro i tak dostanę to sądzę że nie potrzeba mi zmieniać ixtreme'a,zwłaszcza że gram tylko w Fife 11(no chyba że wyjdzie fifa 12 i będzie potrzebowała nowszego ixtreme).A właśnie skoro dostanę bana to chcę chociaż zobaczyć jak wygląda te całe XBL,przecież nie mam nic do stracenia...

Wczytywanie...

Poleć forum