1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na cudzej konsoli na własnym profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karas2002, Grudzień 22, 2010.

1. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    Nie mogłem znaleźć odpowiedzi na forum, więc zakładam nowy wątek.

Często gram u znajomego na konsoli a on u mnie i mieliśmy pozakładane dodatkowe konta, jednak chcielibyśmy grać na swoich i z tego co widziałem mogę przenieść profil na pendrive i grać u kumpla, jednak po powrocie do domu muszę go przenieść z powrotem na dysk, co jest średnio komfortowe.\

Xbox poleca w takiej sytuacji odzyskać tag gracza i tak też ostatnio uczyniłem, wszystko super tylko po powrocie do domu nie mogłem się zalogować na live i musiałem odzyskiwać tag u siebie, co trochę trwa.
    Nie da się tego zrobić jakoś łatwiej i mniej problemowo?

Przy okazji mam pytanie czy 2 osoby na jednej konsoli mogą być zalogowane do live? Można grać przez live na split-screen'ie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Raczej tylko takie kroki jak opisałeś da się zrobić niestety
    a co do 2xLIVE na splicie to raczej nie da rady (dlatego w Black ops masz możliwość grania na splicie z modami)

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Tylko zgrywanie profilu albo odzyskiwanie gamertagu. Innej możliwości NIE MA

W black Ops jest taka możliwość, z tym że tylko jedna osoba musi mieć golda. Dodam że gra się bardzo fajnie :)

Wczytywanie...

Poleć forum