Granie na dwóch telewizorach - rozdzielenie obrazu

jose arkadio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam takie pytanko. Chciałbym podłączyć xboxa 360 pod dwa tv i zrobić tak by podczas grania w dwie osoby w gre która oferuje multiplayer w trybie split screen każdy gracz miał własny obraz, Sam xbox takiej możliwości raczej nie posiada (albo o tym nie wiem) i tutaj się zastanawiam nad jakimś rozdzielaczem sygnału composite który mógłbym podłączyć na kablu i by mi dzielił obraz na pół w poziomie i wysyłał dwa sygnały. Wiem że koszty moga być duże i samo wykonanie takiego czegoś może sprawić dużo problemów ale się zastanawiam czy to jest mozliwe.
 

FokuSmok.

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi sie ze mozna , ale nie jestem pewin na 100 %
Tez jestem ciekawy czy da rade bo chciał bym tak pograc ;p
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Pewnie jest możliwe ale wątpie w to, żeby xbox rozdzielał obraz idealnie na pół.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zapomnij
 

Kaktus92

Użytkownik
Użytkownik
Rozdzielacz sygnału, a następnie ustawienia obrazu zeby powiekszyc przesunąć itp. Powinno działać.
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
no da sie raczej potrzebne sa dwie konsole dwie gry (w kazdej konsoli musi byc gra) obydwie konsole musza byc wpiete w router. jak to dokladnie polaczyc powie ci wujek google ale z tego co pamietam odp jest tez na tym forum. osobiscie widzialem tak spiete 4 skrzynki + halo 3.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ale jemu chodzi oto żeby na jednej konsoli!!
A co się stanie jak podłącze telewizor na hdmi, a monitor na vga?
 

maciej_maj

Użytkownik
Użytkownik
nic jedno nie będzie działać . przynajmniej tak mi się wydaje gdyż patrzyłem czy działa jednocześnie HDMI i Component i nie działa
 

jose arkadio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@fazarro - gdybym miał druga konsole to bym nie rzeźbił z rozdzieleniem ekranu :)

a co do podłączenia tv i monitora to działa tylko jedno


myślałem raczej o zastosowaniu jakiegoś rozdzielacza sygnału composite np taki jak używają w sklepach to wyświetleniu dużego obrazu na ścianie zrobionej z 16 tv
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem pewien ale raczej konsola by nie wyrobiła. Owszem istnieją takie akcesoria pozwalające na to.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No. To może się udać. Trzeba iść tym tropem i może coś z tego będzie. Tylko nie wiem jak to wygląda w x.
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
w opcje wchodzi tylko polaczenie dwoch konsol
kazde inne rozwiazanie - spliterry, rozdzielacze itp - wysla ci ten sam obraz na monitory wiec i tak obraz bedzie podzielony (co op)
chyba ze zakupisz sobie splitter ktory potrafi jeden obraz wyswietlic na kilku monitorach ("monitor rozszerzony") ale w takim przypadku tanie bedzie Ci kupic nowa konsole ;)
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Jak kolega wyzej napisal, raczej tylko dwie konsole wchodza w gre. ;D
 

Do góry Bottom