1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na iXtreme LT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubaj, Marzec 26, 2011.

1. kubaj

kubaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Mam pytanie w wakacje wgrywałem najnowszego wtedy softa nie mam pojęcia jeki wtedy był. A ponieważ przez rok nie grałem i nie zaglądałem jestem trochę zacofany i mam pytanie czy z moim softem jestem w stanie zagrać w Bulletstorma i Crysisa 2. Robiąc to bez żadnych przeróbek i problemów. Dodam że Fable 3 który podobno miał domniemane zabezpieczenie AP2.5 działał mi bez problemu. Aha i mam dashborda przedkinektowego. Dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  4. kubaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Dodam że konsoli nigdy nie podłączałem do internetu :) Jedynie na początku jak miałem nieprzerobioną. Mogą mi zbanować offline? Za pomoca dashborda?

5. maciongix

maciongix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    From Szczecin
    Jak narazie nie ma możliwości banowania przez dasha. Mój kolega który ma xboxa 360 premium grał w fable 3, bulletstorma i nfs hp bez problemów więc ty też nie powinieneś ich mieć :)

6. kubaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Czyli zagrożenie pojawi się w momencie podłączenia konsoli do internetu? A jak z tym Bulletstormem i Crysisem?

7. maciongix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    From Szczecin
    Dam Ci prostą rade: NIE PODŁĄCZAJ SIĘ DO NETA a co do tych gier to wyżej napisałem że nie ma problemów

8. kubaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Do neta nie mam zamiaru się podłączać i tak nie ma tam nic ciekawego a za granie na sieci i płacenie za to serdecznie dziękuję -.- Czyli normalnie nagrywam i gram :D

9. maciongix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    From Szczecin
    Tak, ale najlepiej żebyś poszukał na forum tutoriala z nagrywaniem gier na x'a :D
    I mógłbyś podziękować...

10. kubaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Mogłbym, mógłbym. Mam jeszcze ostanie pytanie za 100pkt mam wypalonego bulletstroma od szopasquad nic przy nim nie grzebalem wypalilem wkładam do konsoli i prosi o akutualizację wiem ze bez niej nie zagram ale jakie będą konsekwencje jesli na zwykłym LT odpale na nowy dashu Bulletstorma.

Wczytywanie...

Poleć forum