1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na jednym koncie gold xbox one na 2 konsolach?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez witekkazek22222, Styczeń 27, 2015.

1. witekkazek22222

witekkazek22222 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam jestem ciekaw czy jednocześnie można grać online z jednego konta na 2 konsolach?
    To znaczy czy ja mając to konto jako główne (moja konsola domowa) ta 2 osoba w tym samym czasie może grać zemną online na innej konsoli będąc zalogowanym na moje konto(ja w tym czasie wylogowany z tego konta ale grając na innym profilu z konsoli ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Pewnie ze mozna, skoro ty masz domowa to dzialac ci bedzie gra na kazdym profilu na konsoli, a osoba 2 musi byc zalogowana na profilu i wszystko myka az milo

4. witekkazek22222

witekkazek22222 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mi chodzi o konto xbox live gold żeby była jasność:)Bo gry wiem że można grać ale czy funkcje konta xbox live gold będą dostępne tak samo dla nas obu? Przepraszam za głupie pytania wcześniej miałem pc.

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ktoś tu kiedyś próbował i właśnie działało ale szczerze to najlepiej samemu sprawdzić ;)

Wysłane z mojego HTC One max

Wczytywanie...

Poleć forum