Granie na konsoli Xone u kolegi

bonio4

Użytkownik
Użytkownik
Tak przy okazji jakie jest bezpieczne zapotrzebowanie prądowe dla konsoli xone
Zasilacz łyka 200-240v, 2.5A
 

wojtekfreelancer

Świeżak
Świeżak
No to niewiele raczej nie jest to problem prądu ale warto sprawdzić - dzięki!
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie wierzcie w takie bzdury. U mnie x-klocek stoi zaraz obok dekodera i wszystko śmiga.
Szkoda ze filmu nie nagrałem to bys uwierzył :p stojący pół metra od konsoli dekoder nc+ sprawiał ze konsola sama się wlaczala, wylaczala i wachlowala tacka :p i to wszystko co pół sekundy :p
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Szkoda ze filmu nie nagrałem to bys uwierzył :p stojący pół metra od konsoli dekoder nc+ sprawiał ze konsola sama się wlaczala, wylaczala i wachlowala tacka :p i to wszystko co pół sekundy :p
też mam nc+ i dekoder w miarę blisko konsoli ale problemów z funkcjonowaniem xboxa nie zauważyłem. Tyle że dekoder nie jest mediaboxem więc byc może to dlatego ale prawde powiem że pierwszy raz się spotykam z czymś takim że dekoder tak wpływa na konsolę :/
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ja tez nie wierzyłem. Bylem u kolesia nawet z drugą konsola i było to samo :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak przy okazji jakie jest bezpieczne zapotrzebowanie prądowe dla konsoli xone
Sprawdź czy film bluray odtwarza. Na pewno coś tam zakłóca ta prace. Odłączyć wszystko zostawic w domu tylko tv i konsole
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
też mam nc+ i dekoder w miarę blisko konsoli ale problemów z funkcjonowaniem xboxa nie zauważyłem. Tyle że dekoder nie jest mediaboxem więc byc może to dlatego ale prawde powiem że pierwszy raz się spotykam z czymś takim że dekoder tak wpływa na konsolę :/
z0nk, to temat o XO, jakbyś nie zauważył :D
Swoją drogą, niezłe anomalia, dobrze, że moja ps4 działa,a dekoder nc+ 20cm dalej...
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
z0nk, to temat o XO, jakbyś nie zauważył :D
Swoją drogą, niezłe anomalia, dobrze, że moja ps4 działa,a dekoder nc+ 20cm dalej...
Prund za rzadki, brak certyfikatu od M$...:troll:
 

bonio4

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez nie wierzyłem. Bylem u kolesia nawet z drugą konsola i było to samo :p
No to nieźle, czyli faktycznie może coś być na rzeczy. Możliwe że dekoder emituje dość mocne pole elektromagnetyczne, które zakłóca prace XO.
Ciekawa sprawa, u mnie stoi dosłownie 15- 20 cm od dekodera (mediabox) i nic się nie dzieje. Może tylko pojedyncze egzemplarze dekoderów mają taka funkcje psucia XO :)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
sprawdziłem u mnie to samo gdzies z 30cm przestrzeni pomiędzy xem a dekoderem ki i wszystko czyta
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tu bardziej chodzi o xbox i przyciski pojemnościowe.
 

wojtekfreelancer

Świeżak
Świeżak
Panowie zboczyliśmy z tematu. W pomieszczeniu są zainstalowane 3 konsole xone każda z TV i obok żadnych urządzeń. Dwie z nich były rozpakowane w domu (każda w innym) i wdrożone do działania. Po przewiezieniu do hotelu, którym mają pracować stwierdziłem że napędy nie czytają żadnych nośników. Gdy zabieram je do domu napędy czytają wszystko. Obok w hotelu stoi trzecia konsola która jako nowa była rozpakowana i podłączona na miejscu i ta działa z napędem bez zarzutów. Co to ***** mać za archiwum X
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Podłącz ta co działa do tv z którą nie działa.
 

wojtekfreelancer

Świeżak
Świeżak
Wydaje się banalne ale jutro pojadę na obiekt i pierwsze co to sprawdzę te opcję..
 

Do góry Bottom