1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na Linku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FcDavids, Luty 18, 2013.

1. FcDavids

FcDavids Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda granie na Linku i tym podobnych serwerach. W serwisie dowiedziałem się, że ciężko się gra bo ciągle tnie i to nie jest to samo co Live. Więc ciągle się zastanawiam nad przerabianiem LT3 i RGH. Na Linku można grać np. w PESa lub Fifę ??
    Byłem zdecydowany na kupno Xboxa i przerobieno na RHG ale przez opinię w serwisie teraz się zastanawiam nad tym czy nie szukać czegoś pod LT3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Na xlinku nie da sie gran w Fife czy PESa poniewaz te gry nie maja opcji system link.Na xlinku pozatym malo osob gra

4. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    tu masz listę gier, w które pograsz na System Link: link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community

FIFA i PES odpada, nie ma tych gier na liście

Co do zacinania, to zależy od hosta, który udostępnia, jak ma słabe łącze to zacznie ciąć przy dużej ilości graczy

5. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Granie na Linku

To nawet nie zależy od łącza. Raz jak założyłem serwer do CoD i wszedł jeden gracz to były takie lagi ze nie widziałem co się dzieje. Typ wyszedł a po nim weszło 9 graczy i było zero lagów. To chyba tylko tamten gracz miał coś nie tak.

Mam Neostrada 6 MB, ale ostatnio działa jak 2 MB

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    gra nie ścina, da się pograć swobodnie.
    fakt, to nie jest xbl ale w black ops2 zazwyczaj stoi 2-3 pełnych serwerów i dodatkowo kilka mniejszych.
    poza tym można się umówić na granie i zawsze jest możliwość grania z kilkoma osobami na RGH - w mojej sygnaturce jest baner odsyłający do strony na tym forum, gdzie ludzie ustawiają się na giercowanie po LiNKu (głównie MW3)

7. Radoleohes

Radoleohes Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
    Chyba w tym serwisie mają Neostradę 128 jak coś im tnie. U mnie na UPC blangada jak ta lala. Podobno na 2Mb/s (kolega ma) powinno latać bez problemu. fakt czasem jak dołączę sie do nieznajomego to tnie, ale wychodzę i podpinam się do kogoś innego w takie COD BO2 PL lub MW3 zawsze jest kilka Hostów do wyboru, zapraszam na nasz forumowy pokój prawie dziennie po godzinie 20:00 COD BO2 DLC Polish Room TU6 gra parę polaków. Headset mile widziany. Lista gier i użytkowników: link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community w fifę i pes niestety nie pograsz.

Wczytywanie...

Poleć forum