1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na małym telewizorze.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez navi93, Maj 26, 2009.

1. navi93

navi93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Chciałbym kupić Xbox'a 360 i mam pytanie:

Jak będzie się grało na telewizorze CRT 15 cali? Czy cokolwiek będzie widać?
    Oczywiście mam większy telewizor, ale nie zawsze mam do niego dostęp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mass95

mass95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    Ja grałem na 14'' :D grać się da, ale napisy ciężko widać no i nie widać wielu szczegółów.

4. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    powiem tak ja mam w pokoju swoim 30" samsunga crt w nie których grach jest problem np fallout 3 ucina po 3 centymetry w 2 strony niemożna z pipboya używać ;/ pomaga tylko zmiana w konsoli na obraz panoramiczny ale wiadomo jaka grafika się robi ., reszta gier działa a le napisy, powiem tak jeżeli masz grac na x360 zwykłym crt nie warto kupować konsoli cala rozgrywka traci sens a to ze jakiś piksel wielki rozmaże tekst itd

5. ThogPL

ThogPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgierz
    Ja gram na 19 CRT , jedyna gra która słabo wyglądała to Fallout , reszta wygląda całkiem dobrze .

6. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Ja grałem na 17 CRT, ogólnie większość gier wyglądała dobrze (poza szczegółami jak np. mapka w GTA), oprócz PES-a 2008, który wyglądał jak na PS2.

7. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Graj na monitorku.

8. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja gram na 22 cale thomson'a i moze byc nie ma jakies rewelacji , czasami nie widac napisow bo wyswietla za male ale niedlugo bedzie 32 cale lcd w segmencie i wtedy bedzie jazda :D

9. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    jak chcesz kupic xboxa i masz pytania to w innym dziale jest temat ( pytania poczatkujacych) potem masz temat ( jaki tv pod tv) a teraz zwyczajnie spamujesz.....a odpowiadajac na pytanie..to wolalbym nie grac..nie miec xboxa niz grac na 15cali crt...zwykla profanacja konsoli...

10. leszcz

leszcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Potwierdzam przedmówców. Już lepiej kupić jakiś nieduży LCD. Grania na konsoli nowej generacji przeznaczonej do grafiki HD na małym ekranie CRT mija się z celem.

11. davidzgierz

davidzgierz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Abudabi
    ja gram na 14'CRT. porazka.... ale co zrobic rodzina oglada na 37' Samsunga KLAN.Fakt ze zamowilem sobie 19' samsunga, maly ale hd ready ma :) wiec sie okarze :)

12. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na 15 calach da się grać ale kupowanie current-gena jest nieopłacalne, bo gry będą wygladać podobnie jak w poprzedniej generacji. Gdybym był na twoim miejscu kupiłbym PS2, jest dużo tańsze a grafika będzie podobna. Jeśli masz dostęp do większego TV, o czym wspominałeś powiedzmy od 28cali bierz X-360tkę, przecież nie będziesz grał 24godziny na dobę...

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    na 15" crt sobie nie pograsz bo grafika będzie kiepska a napisów to nie masz szans odczytać , ja dla testu podłączyłem swojego x'a to crt 20" i było kiepsko, kup xboxa 360 i telewizor :D lub graj na monitorze.

14. drwalu1

drwalu1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hasie
    Jedyne rozsądne wyjscie to ciorać na monitorze.Nawet 17 cali.Mimo ze masz czarne pasy to i tak widzisz wszytsko jak na telewizorze hd z ta roznica ze musisz siedzec blisko ekranu.A na takim TV to i tak bys musial siedziec blisko.Co do gry na takich malych TV to sie nie wypowiadam bo moj kuzyn 2 rok ciora na xboxie na 13' calowym tv 5 cm od ekranu w same sieciowy i wymiata:/ nie obchodzi go grafa ino szpil.Dziwni sa ludzie:/

15. FrancooZ

FrancooZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Ja teraz chwilowo gram na 14" CRT (czekam na kabel vga) i może jakoś oszałamiająco nie jest, ale da się grać, z napisami też nie ma aż tak wielkich problemów jak niektórzy piszą (da się spokojnie odczytać).

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    tak może i da się odzytać ale siedząc 5 cm od ekranu to tak tylko jakie będą tego konsekfencje , a gdy się siedzi 1 m od takiego tv to nie da się odczytać napisów np w gears of war 2 sam próbowałem, bo brat zajął TV i chciałem sobie pograć ale za takie coś to ja podziękowałem.

17. kielbasa

kielbasa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zalezy
    Czy chcesz miec na zdrowe oczy ,lub potem nosic okulary wielkosci 5złotówek

18. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Zainwestuj w jakiś monitor CRT nawet 17 cali. Psie grosze zapłacisz a obraz bedzie czytelny i o wiele ładniejszy. No najlepiej to w panorame odrazu ale zależy jaki masz budrzet :)

19. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    chyba miałeś na myśli lcd, bo na takim małym crt to gwarantowana utrata wzroku, nie mówiac o zerowej przyjemności z gry, jak chcesz grać na crt to zaoszczedź siana i spraw sobie ps2 albo wii jakieś z drugiej ręki, sam grałem pierwszy miesiąc na 28 calowym crt i mimo sporego ekranu nie potrafiłem odczytać napisów, obojętnie czy z metra czy 5cm, niby jestes w stanie coś rozkminić, ale chyba bardziej chodzi o to, żeby wkręcić sie w gre, a nie bawić w takie coś, więc najpierw jakieś lcd a potem konsola inna kolejność wg mnie ma sensu

20. matexo

matexo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A granie na Thomsonie CRT 28 calowym ma jakiś sens ? Bo mam zamiar kupować x'a pod koniec czerwca, a nowy TV LCD 40 calowy za jakiś miesiąc, dwa później.

21. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    A ja teraz gram na monitorze 19" od kompa i nawet jest super :D grafika według mnie jest taka sama jak na telewizorze 32" i według mnie lepiej się gra na monitorze :)
    A na telewizorze CRT nie graj, bo stracisz wzrok :)
    Taka jest moja opinia :)

Wczytywanie...

Poleć forum