1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na padzie i inne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Martini26, Październik 17, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Martini26

Martini26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Witajcie!
    W związku z moim nowym nabytkiem mam parę pytań do już bardziej doświadczonych graczy.
    1. Przez lata grało się na PC za pomocą myszki i klawiatury w różne FPSy i inne - jak to wygląda na padzie? Trudno się przestawić, przyzwyczaić do tego kontrolera? Wczoraj odpaliłem NBA2k13 i nie było mi za wesoło, już nie wspomnę gry np. w Crisisa ;/
    2. Co mogę podpiąć pod Slima 4GB? Jakiś pendrive, dysk zewnętrzny - można na coś zainstalować gierkę nie posiadając wbudowanego dysku? Bo na pamięć wewnętrzną raczej się nie da?

Dziękuje za informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1. Jak masz dużo cierpliwośći to po kilkudziesięciu godzinach grania się przyzwyczaisz..do wszystkiego da się przyzwyczaić, ale jesli przy NBA nie było Ci wesoło to dziwne, bo wg. mnie ta gra jest stworzona do gry na padzie..
    2. Możesz podłączyć Pendrive i sformatować go żeby działał jako dysk konsoli, robi się to gdzies w ustawieniach..lub kupić dysk (polecam)

4. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1. Sam byłem twardym przeciwnikiem gry padami w FPS. Obecnie (po kilku latach spędzonych przy Xbox) stwierdzam że gra mi się lepiej na padzie niżeli na komputerze. Ruchy padem są bardziej realistyczne, myszą zrobisz obrót na pięcie o 180 stopni w sekunde. Co raczej nie jest zbyt realistyczne ;] Sam bardzo polecam, no i wszyscy grają na padach, więc szanse wyrównane :p
    2. Jak przedmówca, możesz podpiąć pendrive lub kupić dysk. Ja mam dysk 120GB + Pendrive 8GB na zapisy.

5. Martini26

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    A jak to jest z instalowaniem gry którą akurat często używam np. na pendrive'a 16GB - będzie ona działać normalnie z tego pena czy dłużej będzie się wczytywać, klatować itp?

6. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Powinna działać szybciej niż z płyty..szybsze wgrywanie, brak klatkowania itp..ale zależy też co to za pendrive..spróbuj to się przekonasz.

7. Martini26

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Wczoraj zainstalowałem na 8GB pendrive cruzer nagraną na zewnętrznej nagrywarce Sony (nie na żadnym iHAS'ie) Kinect Sports 1 i muszę powiedzieć, że zainstalowała się bez problemu i działa szybko, płynnie bez mielenia napędu podczas gry ;)
    Podejrzewam, że problem dotyczący instalowania gier na nośniku zewnętrznym konsoli przy użyciu zwykłej nagrywarki związany jest z grami wymagającymi overburningu czy tak?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum