1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na piracie Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Stiffler, Grudzień 16, 2011.

1. Stiffler

Stiffler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    chciałbym poruszyć temat XBL oraz przerobionej konsoli. Na forum istnieją różne teorie na temat tego po jakim czasie MS banuje konsole, a wiec stworzyłem ankieta, która mniej wiecej pokaże jak bardzo zdania na ten temat są podzielone i może wywnioskujemy czy warto grać na piracie czy może nie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Kiedyś ktoś mądry napisał
    Przerobiony xbox 360 + Xbox live = BAN

Więc po co robić ankiety ile da sie grać będziesz grał miesiąc potem miesiąc przerwy i dalej miesiąc grania.

5. Xbox 360 fan

Xbox 360 fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja grałem na live 1.5 roku na przerobionej konsoli i nie dostałem bana a przestałem grac ponieważ mam RGH.

Wczytywanie...

Poleć forum