Granie na przerobionej konsola w orginalne gry = ban ??

mixeer007

Użytkownik
Użytkownik
--witam, mam takie pytanie, mam przerobioną konsole (LT+) i czy jak będę grac w gry oryginalnie zakupione, to czy dalej jest szansa ze dostane bana ?? a co jak np, będę grac w niektóre oryginalne, a niektóre piraty ??
a co do gier typowo multiplayer ?? (np bc2, cod BO itd. . .)
jak to wygląda ??
--i kolejne pytanie, niedawno przerobiłem na lt+, kiedy mogę się spodziewać kolejnego update ?? i po czym mogę to rozpoznać, że pasowały by znowu przerobić konsole . . .
--czy jest opcja, ściągania, i grania w płatne dodatki do gier ?? np bc vietnam? - jeżeli tak, to jak je wgrać, zgrać itp ?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
1. Nadal możesz grać w oryginały, a bana dostaniesz tylko, jeśli M$ wykryje, że napęd zmodyfikowany (szansa raczej mała)
2. Jak to jak? Normalnie, możesz robić co chcesz, modyfikacja napędu jedynie sprawia, że pirackie gry są odczytywane jako legalne.
3. Następny update będzie, gdy M$ wprowadzi nowe zabezpieczenia, ale raczej sporo czasu pograsz sobie na tej wersji
4. Tak, zgrywa się te dodatki na dysk.
 

mixeer007

Użytkownik
Użytkownik
a jak zgra c te dodatki na dysk ?? i co z kluczami aktywacyjnymi ???
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Musisz je kupić i dodają one się do kolejki pobierania i zacznie się zaciągać z Live. Wszelka pobrana płata zawartość zostanie dodana do profilu i będziesz mógł ją usuwać, pobierać, usuwać, pobierać w nieskończoność.

O jakich kluczach aktywacyjnych mowa?
 

mixeer007

Użytkownik
Użytkownik
aha, czyli nie ma raczej opcji aby pobrać na PC z internetu pirackich wersji dodatku (DLC) i zainstalowanie ich na konosli ??
 

Do góry Bottom